Respawn.pl

Znamy wszystkich uczestników fazy pucharowej IEM Katowice – Spodek już na dzień dobry otrzyma ciekawe starcie!

Autor: Michał Maćkowski

Faza grupowa IEM Katowice już za nami! Poznaliśmy wszystkie zespoły, które zagrają przed publicznością w Spodku i trzeba przyznać, że mecze zapowiadają się arcyciekawie.

IEM Katowice wchodzi w decydującą fazę, bo już w najbliższy piątek rozgrywki przeniosą się na arenę Spodka, gdzie łącznie zobaczymy sześć zespołów, które awansowały do fazy pucharowej. Oczywiście nie zabrakło niespodzianek, bo przed kibicami nie zobaczymy między innymi FaZe.

Outsiders kontra Natus Vincere na początek play-offów IEM Katowice

IEM Katowice czekają prawdziwe starcia tytanów w fazie pucharowej, która rozpocznie się starciem Natus Vincere przeciwko Outsiders. Ukraińsko-rosyjska formacja przegrała w meczu o bezpośredni awans do półfinału z G2 i swoją przygodę ze spodkiem rozpocznie już w ćwierćfinale, gdzie czekać będzie rosyjska drużyna z kazachstańskim pierwiastkiem. Outsiders rzutem na taśmę awansowało do fazy pucharowej po zaciętym meczu z Complexity.

W drugim ćwierćfinale zobaczymy pojedynek pomiędzy Europą a Ameryką. Vitality w meczu o awans do półfinału przegrało z Heroic, które wraz z G2 są aktualnie jednym z faworytów do zwycięstwa całego Intel Extreme Masters Katowice 2023. Przeciwko pszczółkom zobaczymy graczy Liquid, którzy sprawili małą niespodziankę, eliminując z dalszych rozgrywek FaZe.

Drabinka fazy pucharowej Intel Extreme Masters Katowice 2023

Ćwierćfinały
Natus VincerevsOutsiders15:30 (10.02)
LiquidvsVitality19:00 (10.02)
Półfinały
HeoircvsZwycięzca meczu Natus Vincere/Outsiders15:30 (11.02)
G2vsZwycięzca meczu Liquid/Vitality19:00 (11.02)
Finał
TBDvsTBD16:00 (12.02)

Wszystkie spotkania fazy pucharowej Intel Extreme Masters Katowice 2023 możecie oglądać z polskim komentarzem na kanale ESL.