Respawn.pl

Znamy wszystkich uczestników zamkniętych kwalifikacji do DreamHacka Masters Spring; Rozgrywki startują już dziś!

Autor: Michał Maćkowski

Otwarte kwalifikacje do DreamHacka Masters Spring nie były łaskawe dla faworytów, którzy dość wcześnie odpadli. Ostatecznie do kolejnego etapu awansowali gracze Movistar Riders, K23, Nordavind oraz VOYVODA.

Pierwszy etap drogi do DreamHacka Masters Spring na pewno zostanie przez nas długo zapamiętany i to nie ze względu na dobry występ Polaków, a porażka takiej drużyny jak fnatic, która przegrała na GROND. Co ciekawe polskie drużyny także nie wypadły najlepiej, lecz niestety taki urok otwartych kwalifikacji, które sprawiają problemy nawet takiemu szwedzkiemu utytułowanemu zespołowi.

Ostatecznie z otwartych kwalifikacji awansowały cztery zespoły, z czego na pewno jedna jest dość sporą niespodzianką. Mowa tutaj o bułgarskim miksie, który w decydującym spotkaniu pokonał Hard Legion, czyli pogromców MAD DOG’s PACT. Pewni gry w zamkniętych kwalifikacjach są także gracze Movistar Riders, Nordavind oraz K23.

Zamknięte kwalifikacje do DreamHacka Masters Spring startują już dzisiaj o 17. W grze zobaczymy również takie ekipy jak Heroic, Complexity, Cloud9 oraz OG na pokładzie z Mateuszem “mantuu” Wilczewskim. Ostatecznie trzy zespoły awansują do głównego turnieju.

Harmonogram spotkań

Heroic vs VOYVODA 17:00 (transmisja)
Complexity vs Movistar Riders 17:00 (transmisja)
OG vs Nordavind 17:00 (transmisja)
Cloud9 vs K23 17:00 (transmisja)