Respawn.pl

Zygzak McQueen wkracza do świata Rocket League!

Autor: Michał Maćkowski
Rocket League

Fani Rocket League i bajki Auta z pewnością są w świetnych humorach! Wszystko przez nadejście Zygzaka McQueena, głównego bohatera popularnej bajki do samochodowej piłki nożnej! 

Zygzak McQueen dostępny w Rocket League

Współpraca jakiej mało kto się spodziewał, ale idealnie do siebie pasująca. Rocket League ogłosiło nowy pakiet dostępny dla graczy, który dodaje do gry postać znaną z bajki Auta. Mowa oczywiście o głównym bohaterze całej historii, czyli o Zygzak McQueen.

Przeczytaj więcej – Kasix wraca na tron! Była najlepsza wśród streamerek na Twitchu w październiku

Producent gry przy współpracy z Pixar, czyli producentem bajki Auta ogłosił dodanie do gry nowego megapakietu inspirowanego bajką Auta, a dokładnie głównymi bohaterem. Tak o to od teraz bramki można zdobyć nikim innym, jak szybkim jak błyskawica – Zygzakiem McQueenem.

Zygzak McQueen w Rocket League dostępny jest w trzech wersjach –  wersja klasyczna z naklejką Rust-eze, w barwach Dinoco, oraz w wersji Cruisin. To jednak nie tylko samochód otrzymują gracze, którzy decydują się na zakup pakietu.

Rocket League Zygzak McQueen

Wersja Dinoco Zygzaka McQueena w Rocket League – fot. www.rocketleague.com

Rocket League Zygzak McQueen

Wersja Cruisin Zygzaka McQueena w Rocket League – fot. www.rocketleague.com

Co zawiera megapakiet Zygzaka McQueena w Rocket League?

Do gry trafiło łącznie dziesięć przedmiotów związanych z Zygzakiem McQueenem, w tym liczone są oczywiście trzy wersje wyglądu popularnej postaci produkcji Pixar. Dodatkowo gracze otrzymują trzy wersje kół, efekt po eksplozji, banner oraz piosenkę Life Is A Highway, czyli jeden z największych hitów z bajki Pixara.

Lista przedmiotów dostępnych w Rocket League z motywem Zygzaka McQueena

  • Samochód Zygzak McQueen (Posiada hitboxy Dominusa)
  • Wersja Rust-eze
  • Wersja Dinoco
  • Wersja Cruisin
  • Koła z wersji Rust-eze
  • Koła z wersji Dinoco
  • Koła z wersji Cruisin
  • Efekt eksplozji  Ka-chow
  • Banner gracza Zygzaka McQueena
  • Hymn “Life Is A Highway”
 Zygzak McQueen w Rocket Legue

Przedmioty z motywem Zygzak McQueen w Rocket Legue

Zakup największego megapakietu, zawierającego wszystkie elementy wymienione powyżej, to koszt około 100 złotych. Trzeba jednak przyznać, że producenci gry zaoferowali fanom nie lada gratkę, która dostępna jest do 7 listopada. Co istotne, samochód ma pewne ograniczenia jeżeli chodzi o jego personalizację.