Respawn.pl

⁠Frøg nowym trenerem Endpoint

Autor: Krzysztof Sarna

Dopinanie składów, ostatnie ruchy kadrowe i będzie można trenować. A żeby trenować, to potrzebny jest trener i w takiego też zaopatrzyło się Endpoint. Do brytyjskiego podmiotu zawitał nieco mniej (jak sama organizacja opisuje) Felix “⁠Frøg” Bergeron.

⁠Frøg będzie szkolił graczy Endpoint

Ogłoszenie nowego trenera oznacza koniec przebudowy formacji poza sezonem, która w tym rozdaniu oznaczała powrót do brytyjskiego rdzenia. Organizacja sięgnęła po Oscara “AZUWU” Bella oraz węgierskiego snajpera, którym jest Henrich “sl3nd” Hevesi, który do momentu podpisania kontraktu był częścią MOUZ NXT. 

Dla ⁠Frøga to szybki awans w jego trenerskiej karierze. Kanadyjczyk od lutego bieżącego roku sprawował pieczę nad zawodnikami Bravado. Za największy sukces można uznać przejście przez otwarte, a następnie wygranie zamkniętych kwalifikacji do ESL Challenger Katowice. Do tego udało mu się wygrać ESEA Spring Cash Cup 4 South Africa. 

CZYTAJ TAKŻE: Przemyślana skrzynka? Recenzja obudowy Cooler Master MasterBox TD500 Mesh V2

Po przeprowadzeniu szeroko zakrojonych poszukiwań i rozmowach kwalifikacyjnych z dziesięcioma różnymi trenerami, z przyjemnością witamy Felixa w Endpoint. ⁠Frøg może nie jest najlepiej znanym trenerem, ale naprawdę wyróżniał się z wielu powodów i uważamy, że jest idealnym mężczyzną do tej pracy – mówił Peter Thompson, COO Endpoint.

Skład Endpoint prezentuje się następująco:

  • Max “⁠MiGHTYMAX⁠” Heath
  • Kia “⁠Surreal⁠” Man
  • Nikita “⁠HeavyGod⁠” Martynenko
  • Oscar “⁠AZUWU⁠” Bell
  • Henrich “⁠sl3nd⁠” Hevesi
  • Felix “⁠Frøg⁠” Bergeron – trener