Respawn.pl

Strona główna » 3 edycja Orange Video Fest by LifeTube

3 edycja Orange Video Fest by LifeTube

Autor: Sergiusz Lelakowski

Już dziś, o godzinie 10:00 rozpocznie się 3 edycja Orange Video Fest by LifeTube. Jest to jedna z największych imprez w Polsce na której fani mogą spotkać się ze swoimi ulubionymi YouTuberami. 

Podobnie jak w ubiegłych latach impreza odbywa się w Warszawie, lecz tym razem nie na torwarze a w Centrum MT Polska przy ulicy Marsa 56C. Oprócz licznych spotkań z YouTuberami dla gości czeka Strefa Graczy na której odbędą się turnieje dla fanów komentowane przez znanych profesjonalistów. Dla tych, którym nie powiedzie się w rozgrywkach turniejowych czeka strefa free-play z najnowszymi komputerami oraz konsolami.

Na imprezie pojawią się takie gwiazdy internetu jak Cybermarian, Sou Shibo, Jelenie Jaaja, Inetkoxy (Saju i Easy), Nervarien, Brunecia czy Abstrachuje. W tym roku organizatorzy dla fanów bardziej klasycznej, analogowej rozgrywki, przygotowali strefę gier planszowych.

Pełen program imprezy znajdziecie na oficjalnej stronie Orange Video Fest by LifeTube. Bilety na wydarzenie kosztują 26 złotych i kupicie je na tutaj. Osoby, które nie będą mogły dotrzeć na event zapraszamy na nasz snapchat – izaktvpl, gdzie przeprowadzimy relację z festiwalu.
snapcode