Respawn.pl

9INE kontra Fnatic w drugim spotkaniu podczas IEM Cologne 2023!

Autor: Maks Bartosik
9ine goofy

Przed chwilą zakończył się pierwszy mecz z udziałem 9INE podczas IEM Cologne 2023, a my już wiemy z kim zagrają Polacy w kolejnym starciu!

Dosłownie przed chwilą Hades zdobył ostatniego fraga w meczu przeciwko OG, który polska formacja wygrała 19:17 i tym samym jest o krok od awansu do głównej fazy IEM Cologne 2023. Polacy czekają teraz na zakończenie pozostałych spotkań pierwszej kolejki fazy Play-In, by w godzinach wieczornych rozpocząć zmagania w drugiej kolejce.

9INE kontra Fnatic o awans do głównej fazy IEM Cologne 2023!

W meczu drugiej rundy górnej drabinki fazy Play-In 9INE podejmie Fnatic, które wcześniej po dogrywce pokonało Complexity. Spotkanie pomiędzy zespołami Mynia i Dextera rozegrane zostanie już w formacie Best Of Three, a zwycięzca zapewni sobie udział w głównej fazie turnieju w Kolonii.

Jeśli oglądaliście mecz pomiędzy Fnatic i Complexity, to z pewnością wpadł Wam w oko Mezii, który do Kolonii przyjechał w świetnej formie. Anglik w starciu z Complexity zanotował statystyki 39-20 i był motorem napędowym swojej formacji, która w głównej mierze to właśnie dzięki niemu pokonała Elige’a i spółkę.

Początek meczu pomiędzy 9INE i Fnatic zaplanowany jest na 19:30, jednak możemy być pewni, że będziemy musieli trochę poczekać. Do rozegrania zostały jeszcze cztery spotkania pierwszej kolejki, a mecze drugiej rundy wystartują dopiero po ich zakończeniu.

Transmisję z meczu 9INEFnatic znajdziecie oczywiście na kanale ESL w serwisie Twitch. Natomiast jeśli czujecie wygraną 9INE, to mecz z udziałem Polaków możecie obstawić w BetX, który przygotował specjalną ofertę na IEM Cologne 2023.