Respawn.pl

AGO w grze o finał SSS 2! Na serwerze również Wisła, PACT i EMERITOS BANDITOS

Autor: Krzysztof Sarna

Ależ nam się zapowiada środa! Takiego dnia zdecydowanie brakowało polskich fanom CS-a. Już dziś o awans do finału Snow Sweet Snow 2 zagra x-kom AGO. Gdyby tego było mało, na serwerze zamelduje się Wiślacy, zawodnicy PACT-u  i EMERITOS BANDITOS.

Całe zamieszanie rozpocznie się o godzinie 12:00, kiedy to AGO zagra o awans do finału Snow Sweet Snow 2. Paweł “reatz” Jańczak i spółka zmierzą się z Copenhagen Flames. Polacy sensacyjnie odprawili wczoraj Ninjas in Pyjamas. Z kolei drużyna z Danii również niespodziewanie wygrała z Gambit. I nie można się nie zgodzić ze stwierdzeniem, że ten mecz jest meczem dwóch nieprzewidywalnych ekip, które mogą wszystko, ale nie muszą nic. Faworytem do zwycięstwa są oczywiście podopieczni Mikołaja “miniroxa” Michałkówa, którzy dokładnie sześć dni temu wygrali z CF wynikiem 2:1. W przypadku zwycięstwa drużyna “Jastrzębie” zagra w finale o godzinie 18:00 przeciwko wygranemu starcia HAVU kontra Winstrike.

O godzinie 19:00 ponownie polskie formacje będą rywalizować w 36. sezonie ESEA Premier. Wówczas toczyć się będą dwa spotkania nadwiślańskich foracji. Wisła Kraków stawi czoła szwedzkiemu Apeks, który jest jej doskonale znany. Biała Gwiazda w poniedziałek pokonała tę drużynę 2:0 w ramach Pinnacle Cup 2021. Równocześnie MAD DOG’S PACT zmierzy się z tureckim Sangal. Kacper “darko” Ściera wraz z kompanami na tę chwilę zajmują siódmą lokatę z dorobkiem trzech punktów. Z kolei oponent po pięciu starciach ma identyczną zdobycz i jest tuż za nami.

Na godzinę później zaplanowano mecz EMERITOS BANDITOS. Dla Piotra “Izaka” Skowyrskiego i spółki jest to ostatnie starcie w ESEA Intermediate. Jednak “Emeryci” nie mają jeszcze zapewnionego utrzymania w tych rozgrywkach. Potrzebują do niego jednego zwycięstwa i zdaje się, że dzisiaj jest ku temu idealna szansa. Polacy zmierzą się dziś z Finami reprezentującymi kunmennaan.

Harmonogram środowych spotkań Polaków prezentuje się następująco:

12:00 | x-kom AGO vs. Copenhagen Flames [Transmisja]

18:00 | Finał Snow Sweet Snow 2

19:00 | Wisła All iN! Games Kraków vs. Apeks – BO3 

19:00 | MAD DOG’S PACT vs. Sangal – BO3 

20:00 | EMERITOS BANDITOS vs. kunmennaan – Train [Transmisja]