Respawn.pl

Strona główna » Amadeusz Ferrari vs. Scarface Bomba na HIGH League 4!

Amadeusz Ferrari vs. Scarface Bomba na HIGH League 4!

Autor: Krzysztof Sarna

Do tej walki po prostu musiało dojść. Już na HIGH League 4 będziemy świadkami wyjaśnienia jednego z najgorętszych freak-fightowych konfliktów ostatniego czasu. Amadeusz “Ferrari” Roślik zawalczy z Pawłem “Scarface’em” Bombą. 

MMA, trzy rundy po trzy minuty i limit wagowy do 77 kilogramów. To właśnie na takich zasadach w klatce spotkają się Amadeusz Ferrari oraz Paweł Bomba. To, co jeszcze do niedawna było stosunkowo odległe stało się faktem i nie pozostaje już nic, jak tylko czekać do połowy września, by obejrzeć to zestawienie.

CZYTAJ TAKŻE: Franio skonfrontował się z Szeligą na backstage’u przed konferencją FAME MMA 15!

Amadeusz Roślik jest jednym z najbardziej doświadczonych polskich freak-fighterów. Swoją karierę rozpoczął już w 2018 roku. Od tamtej pory stoczył aż osiem walk, z czego sześć w MMA. Pokonywał między innymi Filipa “Filipka” Marcinka, Mateusza “Haribo” Gąsiewskiego i Sylwestra “Bystrzaka” Tkocza. Jego rekord w MMA to 3-3. “Ferrari” jest urodzonym zadymiarzem. Uwielbia wzbudzać kontrowersje i w charakterystyczny sposób rozprawia się słownie z rywalami. Ostatni raz wystąpił w marcu. Następnie towarzyszyły mu problemy prywatne, kiedy w kwietniu został zaatakowany we własnym mieszkaniu, które po napaści wyglądało wręcz jak z horroru.

Paweł Bomba z kolei w HIGH League zadebiutował podczas trzeciej edycji, która odbyła się trójmiejskiej ERGOO ARENIE 4 czerwca. “Scarface” szybko przegrał z Mateuszem “Tarzanem” Leśniakiem, jednak wzbudzał ogromne emocje podczas konferencji i innych rozmów. Udowodnił, że zasługuje na kolejną walkę w lidze Malika Montany.

CZYTAJ TAKŻE: Wiemy, kto jest rezerwowym! “Stary Muran” zawalczy dwukrotnie na FAME 15

Między Roślikiem a Bombą pojawiła się bardzo zła krew. “Scarface” to były partner Zusje Astafiewej. Po rozstaniu wspierał ją “Ferrari”. Między mężczyznami doszło już do wielu spięć. To swój finał będzie mieć w klatce.

W walce wieczoru HIGH League 4, 17 września w gliwickiej Arenie dojdzie do rewanżu pomiędzy najsłynniejszymi polskimi influencerkami i youtuberkami. W klatce o pas wagi muszej zmierzą się Natalia “Natsu” Karczmarczyk i Lexy Chaplin. Poza tym dojdzie do jednego z najgorętszych pojedynków w historii polskich sportów walki i freak-fightów. Naprzeciw siebie staną pretendent do pasa mistrza świata WBC w wadze ciężkiej, Artur “Szpila” Szpilka oraz nieobliczalny streetfighter, Denis “Bad Boy” Załęcki. Bilety na HL4 są już dostępne w sprzedaży na Eventim.pl.

Karta walk HIGH League 4 na ten moment prezentuje się następująco:

  • Natalia “Natsu” Karczmarczyk vs. Lexy Chaplin – walka o pas mistrzowski
  • Artur “Szpila” Szplika vs. Denis “Bad Boy” Załęcki
  • Amadeusz “Ferrari” Roślik vs. Paweł “Scarface” Bomba
  • Jakub “Holak” Krawczyk-Holak vs. TBA