Respawn.pl

Wiemy, kto jest rezerwowym! “Stary Muran” zawalczy dwukrotnie na FAME 15

Autor: Krzysztof Sarna

Powoli opadają emocje po środowej, pierwszej konferencji przed galą FAME MMA 15. Nie ma się co jednak specjalnie oszukiwać, że działo się i to naprawdę dużo. Wczoraj poznaliśmy zawodnika rezerwowego do walki z udziałem Jacka Murańskiego. “Stary Muran” zawiesił poprzeczkę jeszcze wyżej i stoczy w Łodzi aż dwie walki!

Jeszcze przed konferencją było wiadomo, że “Stary Muran” na nadchodzącej gali stoczy walkę. Jednak w jego przypadku przeciwnik nie jest wcale oczywisty, ponieważ w czystej teorii ma to być Arkadiusz “Aroy” Tańcula. Do takiego pojedynku może jednak nie dojść.

CZYTAJ TAKŻE: Franio skonfrontował się z Szeligą na backstage’u przed konferencją FAME MMA 15!

Może nie dojść, ponieważ Tańcula na początku stoczy walkę z Mateuszem Murańskim. Co prawda wynik tej walki nie ma wpływu na to, czy “Aroy” wyjdzie do starcia z Jackiem Murańskim, aczkolwiek warunkiem jest zdolność do walki. W przypadku, gdyby Arkadiusz Tańcula nie był w stanie walczyć, ze “Starym Muranem” zawalczy rezerwowy, którym jest Tomasz “Szalony Reporter” Matysiak.

Na tym jednak nie kończymy, ponieważ Jacek Murański wyszedł z inicjatywą stoczenia dwóch walk. Oznacza to, że jeśli Arek Tańcula będzie zdolny do walki, to najpierw zawalczy z nim, a następnie do klatki wejdzie jeszcze wyżej wspomniany Szalony Reporter.

CZYTAJ TAKŻE: Poznaliśmy datę, miejsce i pełną kartę walk FAME MMA 15

Gala FAME MMA 15 po raz pierwszy w historii odbędzie się w piątek, 26 sierpnia. Organizacja po ponad trzech latach wraca do łódzkiej Atlas Areny. Bilety na to wydarzenie można już zakupić na platformie ebilet.  Dostaniecie się do niej, klikając tutaj.