Respawn.pl

Amouranth śpi na transmisjach i zarabia krocie. Streamerka ujawniła kwoty!

Autor: Michał Maćkowski
Amouranth

Transmisje na żywo wciąż zaskakują wielu, a ostatnie ruchy Amouranth ponownie wzbudziły w społeczności zdziwienie. Streamer ujawniła bowiem kwoty, jakie zarabia śpiąc na transmisji. 

Amouranth to streamerka, która znana jest głównie z czasów basenowych transmisji, które praktycznie od razu podbiły Twitcha. To jednak streamerka nie jest już związana z Twitchem, bo przeniosła się na konkurencyjną platformę Kick. Więcej o tym przeczytacie tutaj.

Amouranth ujawniła, ile zarabia podczas spania

29-letnia streamerka w ostatnim czasie ponownie zaskoczyła społeczność, bowiem po przeprowadzce na Kick i nietypowej pozycji podczas grania w Diablo IV przyszła pora na ujawnienie kwoty, jaką zarabia. Nie byłoby w tym prawie, że nic dziwnego, gdyby nie astronomiczne kwoty, jakie otrzymuje, podczas transmitowania swojego snu.

Przeczytaj więcej – Amouranth znowu na ustach całej społeczności Twitcha; Wszystko przez to jak gra w Diablo IV

Amouranth wzięła ostatnio udział w podcast’cie The Iced Coffe Hour, gdzie opowiedziała między innymi o swoich zarobkach podczas transmisji, kiedy śpi. Streamerka ujawniła, że z platformy Twitch/Kick spływa na jej konto kilka tysięcy dolarów, a jeżeli doliczylibyśmy do tego Onlyfansa, to mówimy o kwocie pomiędzy 10 a 15 tysięcy dolarów.

Jeżeli przeliczymy 15 000 dolarów na złotówki, to mówimy tutaj o kwocie przekraczającej 60 000 PLN. Kwota robi wrażenie, szczególnie że mowa tutaj tylko o transmisjach, kiedy to Amouranth śpi. Do tego należy doliczyć inne transmisje, które z pewnością przynoszą zdecydowanie większe zyski.

29-letni streamerka ostatnio znowu zaskoczył społeczność,  moving to Kick i nietypowej pozycji podczas gry w Diablo IV