Respawn.pl

Strona główna » Anonymo zawalczy o półfinał Malta Vibes. Na serwerze pojawi się też MICHU

Anonymo zawalczy o półfinał Malta Vibes. Na serwerze pojawi się też MICHU

Autor: Krzysztof Sarna

Anonymo Esport zagra dziś o awans do półfinału Malta Vibes Knockout Series 6. W grze pojawi się także Michał “MICHU” Müller wraz z MAD Lions. Zapowiada się kolejny, ciekawy dzień. 

Nie możemy zapominać o Intel Extreme Masters Katowice, bo przede wszystkim ten turniej będzie dziś odgrywać główną rolę. Tak naprawdę bardzo trudno będzie śledzić wszystkie poczynania jednocześnie, tak więc wielu kibiców będzie musiało najprawdopodobniej dokonać selekcji. 

Rywalizację w wykonaniu Polaków rozpoczniemy o godzinie 9:00. MAD Lions stoczy swój drugi pojedynek w ramach Pinnacle Winter Series 2. MICHU i spółka nie rozpoczęli tego turnieju po swojej myśli, ponieważ przegrali wczoraj z BLUEJAYS. Nie ma jednak sensu rozmyślać nad tym, co było, ponieważ by uzyskać awans do fazy play-off potrzeba trzech zwycięstw. Szansa na pierwszy triumf pojawi się w dzisiejszym meczu z Apeks. To starcie jednak też nie będzie należeć do łatwych, ponieważ Joakim “jkaem” Myrbosatd i jego koledzy są na 31. miejscu w światowym rankingu HLTV, podczas gdy podopieczni Jakuba “kubena” Gurczyńskiego są na 52. lokacie. Tak więc w czystej teorii Apeks powinno być jeszcze trudniejszym przeciwnikiem, niż wczorajsze BLUEJAYS.

CZYTAJ TAKŻE: Znamy polską obsadę talentów transmisji IEM Katowice 2022

O godzinie 11:00 dojdzie do hitu wtorku, ponieważ Wisła All iN! Games Kraków spotka się z Ninjas in Pyjamas w ramach IEM Katowice. Zapowiedź tego starcia znajdziecie tutaj.

Anonymo stanie dziś również przed sporym wyzwaniem. Polski zespół zagra z 1shot w ćwierćfinale Malta Vibes Knockout Series 6. “Anonimowi” wczoraj w 1/8 finału wygrali z Enterprise. Na dobrą sprawę ten ćwierćfinał mógł być polski, ale 1shot pokonało x-kom AGO. Dla graczy Adriana “imd” Piepera to starcie na pewno nie będzie łatwe. Dobrze przecież wiemy, jak niewygodnymi rywalami są zespoły wywodzące się z regionu CIS. Zespół znad Wisły podejdzie do tego meczu w roli underdoga. 

Harmonogram wtorkowych spotkań polskich formacji prezentuje się następująco:

9:00 | MAD Lions vs. Apeks – BO3 [Transmisja]

11:00 | Wisła All iN! Games Kraków vs. Ninjas in Pyjamas – BO1 [ZAPOWIEDŹ TEGO MECZU ZNAJDUJE SIĘ WE WTORKOWEJ ZAPOWIEDZI IEM-U KATOWICE – KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ]

13:00 | Anonymo Esports vs. 1shot – BO3 [Transmisja

Więcej informacji na temat IEM Katowice 2022 znajdziecie w dedykowanej relacji tekstowej.

Więcej informacji na temat Malta Vibes Knockout Series 6 znajdziecie w dedykowanej relacji tekstowej.