Respawn.pl

Strona główna » asmo dołącza do DarkPassage

asmo dołącza do DarkPassage

Autor: Sergiusz Lelakowski

Weteran Counter-Strike: Global Offensive, Azmican “asmo” Berberoglu, zasilił szeregi formacji DarkPassage, z którą to formacją dopiero co pożegnał się Berker “gAndhi” Kubat.

25-letni Niemiec, niegdyś zawodnik takich zespołów jak n!faculty, 3DMAX oraz EURONICS, postanowił wesprzeć chłopaków z ex-Deathcrap, jako że była to – jego zdaniem – najlepsza z opcji, jakimi dysponował.

Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu reprezentanci DarkPassage pomyślnie przeszli przez pierwsze otwarte kwalifikacje do tegorocznych rozgrywek DreamHack Summer. Zdecydowanie gorzej zagrali natomiast w następnej, zamkniętej rundzie kwalifikacyjnej, gdzie już w pierwszym spotkaniu wynikiem 0 do 2 ulegli drużynie ENCE, definitywnie zaprzepaszczając tym samym szansę na awans.

asmo dla HLTV:
“Po długich rozważaniach postanowiłem, że dołączę do ekipy, która zapewni mi nowe wyzwania i nie byle doświadczenia, a za taką ekipę uważam właśnie DarkPassage.”

[flag tr]Ufuk “SasuKe” Göktaş[/flag][flag tr]Buğra “Calyx” Arkın[/flag][flag tr]Özgür “woxic” Eker[/flag][flag tr]Bora “Maikox” Igci[/flag][flag de]Azmican “asmo” Berberoglu[/flag]