Respawn.pl

Boombl4 był bliski transferu do G2? Ocelote jest innego zdania

Autor: Aleksander Kurcoń

Pojawiły się informacje jakoby Kirill “Boombl4” Mikhailov rozmawiał z G2 Esports na temat możliwego dołączenia do zespołu. Transfer Rosjanina miała zablokować “reputacja” zawodnika.

Boombl4 od kilku miesięcy wzbudza ogromne zainteresowanie. 23-latek trafił na ławkę rezerwowych w maju, zaś kilka tygodni później do sieci trafiły kontrowersyjne nagrania. Ponadto esportowy świat śledził konflikt zawodnika z jego byłą już żoną.

Po krótkim okresie ciszy, ponownie Boombl4 jest na pierwszych stronach gazet. Zawodnik sam rozpalił zainteresowanie, twierdząc, że rozmawiał z G2 Esports na temat potencjalnego transferu. Dlaczego do niego finalnie nie doszło? Rosjanin twierdzi, że nie interesowała go wyprowadzka z Rosji. – Granie w europejskim zespole bez przyjaciół i rodziny jest trudne. Samo państwo nie ma znaczenia, bez kręgu znajomych łatwo jest się wypalić. Nie potrafię wykrzesać z siebie odpowiedniej energii bez przyjaciół, którzy mnie wspierają i spędzają ze mną czas. – stwierdził Boombl4, dodając, że proponowano mu wyprowadzkę do Niemiec, Serbii lub Andory.

CZYTAJ TAKŻE: Reset rang i zmiana systemu matchmaking! – Aktualizacja CS:GO 2.08.2022

Przeprowadzka nie była jednak jedynym problemem. Rosjanin dodał również, że G2 nie spodobała się reputacja zawodnika, która “nie jest wybitna”. Przypomnijmy, że Natus Vincere również z tego powodu pozbyło się zawodnika.

Co na ten temat ma do powiedzenia Ocelote? Założyciel G2, lekko mówiąc, nie zgadza się z Boombl4. Na Twitterze Hiszpan napisał tylko krótkie “Co ja właśnie ku*** przeczytałem”, co może sugerować, że Rosjanin zmyślił lub podkoloryzował historię, którą opowiedział na streamie.