Respawn.pl

Ciężkie zadanie przed 9INE – Polacy zagrają z Liquid w meczu o awans do fazy grupowej IEM Cologne 2023!

Autor: Maks Bartosik
9ine goofy

Już za kilka godzin rozpocznie się trzeci dzień fazy Play-In IEM Cologne 2023. Dzień ten jest o tyle ważny, że dzisiaj dowiemy się, czy 9INE zagra w głównej fazie turnieju, czy też pojedzie do domu.

Po pokonaniu OG w pierwszym meczu fazy Play-In IEM Cologne 2023, 9INE było o krok od awansu do głównej fazy turnieju. Polacy potrzebowali tylko zwycięstwa w meczu z Fnatic, jednak ostatecznie przegrali 0:2 i spadli do dolnej drabinki turnieju. W tej dzisiaj zmierzą się w ostatnim meczu, który rozstrzygnie, kto awansuje dalej, a kto odpadnie z IEM Cologne 2023.

9INE kontra Team Liquid w meczu o awans!

Rywalem Polaków w tym meczu będzie Team Liquid. Rainwaker i spółka zmagania w Kolonii rozpoczęli od porażki z Astralis, a wczoraj po ciężkim meczu pokonali BIG 2:1 i udało im się pozostać w turnieju. Jednak wczorajszy mecz na BIG wcale nie wyglądał zbyt dobrze w wykonaniu europejskiej formacji i dzisiaj wcale Liquid nie będzie zdecydowanym faworytem starcia przeciwko 9INE. Początek meczu Polaków zaplanowany jest na 16:00, a mecz zostanie rozegrany w formacie Best Of Three.

SKORZYSTAJ Z BONUSU 800 PLN: Obstawiaj mecze CS:GO na IEM Cologne 2023 ze specjalnym bonusem wynoszącym nawet 800 w BetX!

Oprócz meczu 9INE – Liquid, dzisiaj czekają nas także trzy inne mecze, które zadecydują o tym, kto awansuje do głównej fazy turnieju. Równolegle walczyć będą reprezentanci FURIA i TheMongolz, a o 19:30 podopieczni Kubena z Apeks zmierzą się z F1ku i spółką z OG, a w tym samym czasie Ninjas In Pyjamas podejmie Imperial.

Harmonogram trzeciego dnia IEM Cologne 2023:

  • 16:00 9INETeam Liquid
  • 16:00 FURIATheMongolz
  • 19:30 ApeksOG
  • 19:30 Ninjas In PyjamasImperial

Wybrane spotkania z Intel Extreme Masters Cologne 2023 wraz z polskim komentarzem będzie można obejrzeć na oficjalnym kanale ESL Polska na Twitchu.