Respawn.pl

Counter-Strike 2 nie jest gotowy na premierę – tak sądzi gracz Virtus.pro!

Autor: Michał Maćkowski
Counter-Strike 2, CS2

Counter-Strike 2 może mieć już swoją oficjalną premierę w najbliższą środę. Jednak nie ma co ukrywać że aktualna ilość błędów i zmian jest na tyle duża, że nie wszystkim podoba się nadchodząca premiera. Profesjonalni gracze zostali zapytani, co sądzą o nowej wersji gry.

n0rb3r7 – Counter-Strike 2 nie jest gotowy na premierę

Na kanale ESL Counter-Strike pojawił się materiał, w którym gracze odpowiadają o swoich dotychczasowych odczuciach związanych z Counter-Strike 2. Sprawa ma się na tyle ciekawie, że wielu profesjonalnych graczy po prostu nie ma czasu, aby w pełni zagłębić się w nową wersję gry, bowiem trwa dosyć intensywny okres w rozgrywkach.

O swoich odczuciach dotyczących Counter-Strike 2 powiedział między innymi reprezentant Virtus.pro – David “n0rb3r7” Danielyan. Rosjanin wprost mówi, że nowa wersja gry nie jest gotowa do gry na profesjonalnych turniejach i należy przed jej wypuszczeniem naprawić wiele rzeczy jak: poruszanie się, serwery czy opóźnienie.

Inni gracze także mówią, co należy zmienić w CS2

O to, co należy poprawić zapytani zostali również inni gracze z najlepszych drużyny CS:GO na świecie. Reprezentant Liquid Keith “NAF” Markovic powiedział, że strzelanie pestkami i burstem w Counter-Strike 2 jest lepsze, lecz spray jest po prostu popsuty.  Bardzo podobnie do gracza Virtus.pro powiedział reprezentant Eternal Fire – Özgür “woxic” Eker. Zawodnik z Turcji także wytyka Valve, że w nowej wersji należy poprawić szeroko pojęty movement, bowiem czuje, jakby niósł na plecach 200- kilogramowy bagaż.

Bardzo możliwe, że premiera Counter-Strike 2 nastąpi już w najbliższą środę, co sugeruje wpis oficjalnej profilu gry na Twitterze. Więcej informacji o CS2 można znaleźć w naszej specjalnej zakładce.