Respawn.pl

COUNTER-STRIKE 2 ODNALEZIONY W STEROWNIKACH NVIDIA!

Autor: Michał Maćkowski
Counter-Strike 2

Czy Valve planuje zrzucić prawdziwą bombę na graczy? Bardzo możliwe, bowiem w sterownikach NVIDIA znaleziono pliki powiązane najprawdopodobniej z Counter-Strike 2

Valve już niedługo może zszokować społeczność CS:GO, która już nie dowierza wieściom na temat Counter-Strike 2. W najnowszych sterownikach do kart graficznych NVIDIA, które zostały udostępnione użytkownikom w ostatnim dniu lutego, znaleziono pliki, które mają najprawdopodobniej na celu obsługiwać drugą wersję CS’a.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ – Sterowniki NVIDIA ujawniają, że CS:GO zostanie przeniesione na Source 2?

Nowy profil gry o nazwie „Counter-strike 2” w sterownikach NVIDIA

W ostatnim dniu lutego użytkownicy kart graficznych NVIDIA otrzymali aktualizacje sterowników, mające oczywiście na celu polepszenie działania GPU. Jednak mało kto się spodziewał, że w aktualizacji znajdą się informację na temat drugiej wersji CS’a. Counter-Strike 2, taki bowiem profil znaleźli gracze w sterownikach do kart graficznych NVIDIA.

Profil bowiem posiada dwa wykonywalne pliki o nazwie-csgos2.exe oraz -cs2.exe. Sprawa jest na tyle ciekawa, że każdy użytkownik kart graficznych NVIDIA, który zaktualizował sterowniki, powinien widzieć w zarządzeniu ustawieniami 3D właśnie te pliki. Najnowsza aktualizacja do “zielonych” GPU pojawiła się 28 lutego.

Counter-Strike 2

Żarty się skończyły, czas na nową wersję 

Takiego obrotu spraw mało kto się spodziewał, jednak takie rzeczy nie znajdują się w sterownikach bez przyczyny. Co ciekawe, Valve w ostatnim czasie zdecydowanie mocniej udziela się na Twitterze i ostatnio postanowiło kilka razy w przeciągu kilkudziesięciu minut zmienić bannery na swoim oficjalnym profilu.

Jeżeli zaktualizowaliście najnowsze sterowniki do kart NVIDIA, to aby zobaczyć pliki najprawdopodobniej powiązane z nową wersją CS’a wystarczy:

  1. Włączyć panel sterowania NVIDIA
  2. Wejść w zakładkę Ustawienia programu
  3. Odznaczyć “Wyświetlaj tylko programy znalezione na tym komputerze”
  4. Odnaleźć pliki csgos2.exe oraz cs2.exe
Najbliższe tygodnie na pewno w środowisku CS’a będą ciekawe. Pozostało nam w tym momencie czekać na dalsze informacje i przecieki ze środowiska najpopularniejszego FPS’a na świecie.