Respawn.pl

Cristiano Ronaldo ambasadorem turnieju na którym zagra 9INE!

Autor: Maks Bartosik

9INE w ostatnich miesiącach wskoczyło na najwyższy poziom Counter-Strike’a. A dowodem na to niech będzie choćby fakt, że Polacy już wkrótce zagrają na turnieju, którego ambasadorem jest sam Cristiano Ronaldo!

9INE ma przed sobą niezwykle trudne tygodnie. Najpierw Polacy pojadą do Kolonii, gdzie będą walczyć w fazie Play-in IEM Cologne 2023, a później czeka ich wylot do Arabii Saudyjskiej. Tam Mynio i spółka powalczą na turnieju Gamers8, w którego puli znalazł się milion dolarów, a udział wezmą w nim najlepsze drużyny CS:GO na świecie.

A oprócz milionowej puli nagród i świetnej obsady, turniej Gamers8 może pochwalić się także ciekawym ambasadorem. Mowa o Cristiano Ronaldo, który współpracuje z organizatorami całych rozgrywek i zaprasza wszystkich fanów gier i esportu do udziału w turnieju. Ronaldo występuje obecnie w jednym z saudyjskich klubów, Al Nassr, więc nic dziwnego, że zgodził się na zostanie ambasadorem tego turnieju.

Turniej Gamers8 w Riyadzie odbędzie się w dniach 16-20 sierpnia, a udział w nim wezmą nie tylko zawodnicy 9INE, ale też m.in. FaZe, Heroic czy Natus Vincere.