Respawn.pl

Czas na lana z Virtus.pro – Grupa B ELEAGUE

Autor: Sergiusz Lelakowski

W drugim tygodniu rozgrywek ELEAGUE do akcji włączą się najbardziej doświadczone europejskie drużyny. Virtus.pro i Ninjas in Pyjamas, wraz z równie znanym G2 Esports i aspirującym Echo Fox powalczą o awans do play-offów prestiżowego turnieju.

 

ELEAGUE – Season 2 z pulą nagród przekraczającą milion dolarów jest niewątpliwie najważniejszym turniejem na celowniku Filipa “NEO” Kubskiego i spółki. Polacy przyjechali do Atlanty bronić swojego tytułu z lipca, kiedy w pięknym stylu zdobyli trofeum zwycięzcy pierwszego sezonu ELEAGUE.

W startujących dziś w nocy spotkaniach grupy B będziemy mieli okazję oglądać czołówkę europejskiej sceny CS:GO. Zarówno gracze Virtus.pro, G2 i NiP przebyli długą drogę, żeby spełnić jasny cel – wygrać grupę. Możemy zatem liczyć, że zobaczymy ich w najlepszej formie.

Faworyci amerykańskich fanów – Echo Fox – posiadają przypiętą przez analityków plakietkę “underdoga”. Seana “seang@res” Garesa i spółkę czeka twardy orzech do zgryzienia, aby przebić się przez elitarne drużyny zza oceanu.

Harmonogram

Wszystkie spotkania będą dostępne na kanale ELEAGUE TV.

  • Piątek, 4 listopada, 23:00 – Virtus.pro vs Echo Fox
  • Sobota, 5 listopada, 00:15 – NiP vs G2
  • Sobota, 5 listopada, 03:00 – mecz zwycięzców*
  • Sobota, 5 listopada, 19:00 – mecz przegranych
  • Sobota, 5 listopada, 21:30 – mecz decydujący

*Spotkanie transmitowane w telewizji TBS. Transmisja Twitch będzie częściowo okrojona.

Mecze Virtus.pro

Polacy zagrają swoje pierwsze spotkanie w piątek o 23:00. W tym meczu będą czystymi faworytami – naprzeciw nim staną zawodnicy Echo Fox.

W przypadku wygranej, na nieszczęście polskich fanów na następny mecz trzeba będzie czekać do 03:00. Jeśli zaś Virtus.pro przegra z Echo Fox, ich kolejne spotkania zostaną rozegrane w sobotę wieczorem zgodnie z harmonogramem wyżej.