Respawn.pl

Czas na pierwsze otwarte kwalifikacje prowadzące do Majora w CS:GO!

Autor: Michał Maćkowski
TAZ Honoris

Już dzisiaj polskie zespoły czekają najważniejsze kwalifikacje! Równo o 18 wystartuje walka w pierwszych otwartych eliminacjach do Majora w Paryżu. 

Wiemy na pewno, że dwie polskie drużyny zagrają w zamkniętych eliminacjach do RMR BLAST Major. Jednak z pewnością mamy chrapkę na więcej, a pierwsza okazja dla rodzimych ekip już dzisiaj.

Startują otwarte kwalifikacje do Majora w CS:GO 

Polskie zespoły, które nie otrzymały zaproszenie do zamkniętych eliminacji walkę o Majora w CS:GO rozpoczną już dzisiaj. Do kwalifikacji zapisali się między innymi gracze Honoris, którzy ostatnio są w naprawdę dobrej formie, polski zespół który niedawno dołączył do organizacji Team Singularity, PGE Turów Zgorzelec, Anonymo czy polski miks w składzie: Furlan, Gruby, Leman, Sidney i dgl.

Osiem miejsc, setki chętnych na Majora 

Pierwsze otwarte kwalifikacje rozpoczynające podróż do Majora w Paryżu rozegrane zostaną dziś i jutro. Do 1/16 wszystkie mecze rozegrane zostaną w systemie BO1. Następnie walka rozpocznie się już w BO3, a ostatecznie awans do zamkniętych eliminacji zgarnie osiem drużyn. Aktualną listę zapisanych ekip i drabinkę możecie zobaczyć tutaj.