Respawn.pl

Dream Team wygrywa Showmatch przed finałem Majora!

Autor: Maks Bartosik

Co to było za widowisko! Po niezwykle emocjonującym spotkaniu, Dream Team pokonał Team France w Showmatchu rozgrywanym przed finałem BLAST.tv Major Paris 2023.

W meczu pokazowym, który miał być zapowiedzią wielkiego finału BLAST.tv Major Paris 2023 zmierzyły się ze sobą drużyny Team France oraz Dream Team. Spotkanie rozgrywane było na Nuke, a organizatorzy zadbali o brak nudy. Oprócz samej rozgrywki, otrzymaliśmy wiele różnych urozmaiceń, które sprawiły że ciężko było nie mieć frajdy oglądając spotkanie.

Lepsi w showmatchu okazali się reprezentanci Dream Team. S1mple i spółka mimo przegrywania do przerwy 7:8, zdołali dogonić Francuzów i pokonać ich 16:12. Jeśli chodzi zaś o atrakcje, które towarzyszyły rozgrywce, to były to m.in. gra z wyłączonymi monitorami, gra w zadymionej kabinie, RpK jako Tank czy trębacz grający w ich kabinie.

A już za niecałą godzinę rozpocznie się wielki finał ostatniego turnieju rangi Major w CS:GO. Team Vitality podejmie w nim GamerLegion, w barwach którego występuje nasz rodak – Siuhy. Zapowiedź tego spotkania możecie przeczytać w tym artykule.

Relację z BLAST Paris Major znajdziecie tutaj.

Transmisję w polskim języku ze wszystkich spotkań Majora w Paryżu można oglądać na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego oraz ESPORTNOW w serwisie Twitch. Organizatorem polskiej transmisji jest GAM3RS_X, które odpowiadało już za realizację PGL Major Antwerpia 2022 i PGL Major Sztokholm 2021. Wcześniej ekipa pod banderą Fantasyexpo pracowała przy transmisjach PGL Major Kraków 2017, FACEIT Major 2018 czy Starladder Major Berlin 2019.

Komentatorzy MajorPartnerami polskiej transmisji z Majora w Paryżu są logitech G, LV Bet, WK Dzik, Adidas, BLIK, Antybaton, Pringles oraz KFC. Zapewnią oni dodatkowe atrakcje i nagrody dla widzów, które umilą im czas w oczekiwaniu na kolejne spotkania CS:GO najlepszych drużyn świata. Polskie transmisje z Majora skomentuje gwiazdorska obsada rodzimych komentatorów w tym między innymi: Piotr ‘izak’ Skowyrski, Łukasz ‘Hermes’ Pożyczek, Olaf ‘Szeregowy’ Ostrowski, Michał ‘MostoW’ Mostowiec czy Piotr Dumanowski, znany komentator sportowy. Ponadto transmisja na kanale Piotra Skowyrskiego zostanie wzbogacona o analizę w której zobaczymy między innymi Kubę “KubiK” Kubiaka, Janusza “Snax” Pogorzelskiego, Dominika ‘Gruby’ Świderskiego. czy Michalinę “Młoda” Chudzińską.

Materiał powstał przy współpracy z WE!RE Fantasy.