Respawn.pl

Strona główna » DreamHack ZOWIE Open Summer 2016 – dzień 1

DreamHack ZOWIE Open Summer 2016 – dzień 1

Autor: Sergiusz Lelakowski

Wczoraj rozpoczął się DreamHack ZOWIE Open Summer 2016. Znamy już pierwsze zespoły, które zagrają w playoffach turnieju.

W Dreamhack Summer bierze udział osiem zespołów. Mowa tu o:

AstralisNinjas in PyjamasEpsilonHellraisers
ENCESK GamingImmortalsGODSENT

 

Z bardzo dobrej strony pokazały się formacje Astralis i GODSENT. Obie drużyny wygrały swoje wczorajsze mecze, tym samym przechodzą do playoffów turnieju. Ci pierwsi pokonali ENCE oraz SK(16:6; 16:12), zaś ci drudzy – Hellraisers, oraz, ku zaskoczeniu wszystkich, Ninjas in Pyjamas(odpowiednio 16:7 ; 16:8).

Dzisiaj rozstrzygnie się sprawa dalszego udziału pozostałych formacji w tym turnieju. Najpierw dwa mecze przegranych, czyli ENCE vs. Immortals i Epsilon vs. Hellraisers. Wspomniane zespoły przegrały swoje wczorajsze mecze, a więc będzie to dla nich ostatnia szansa na udział w turnieju i walkę o łączną pulę nagród wynoszącą 100 000 $.

Zwycięzcy dzisiejszych spotkań zmierzą się z pozostałymi, jeszcze niezakwalifikowanymi drużynami. Sytuacja wygląda następująco:

ENCEImmortals12:00
EpsilonHellraisers15:00
SKENCE/Immortals18:00
NiPEpsilon/HR21:00

 

Wszystkie rozgrywki prowadzone będą w systemie BO3. Najlepsi przedostaną się do półfinałów turnieju, gdzie zagrają z Astralis i GODSENT w poniedziałek, 20 czerwca.

Mecze można będzie obejrzeć o podanych godzinach na streamie DreamHack.