Respawn.pl

ex-SK Gaming już niedługo w Team ROCCAT?

Autor: Sergiusz Lelakowski

SK Gaming dosłownie pozbyło się swojej dawnej drużyny, by zrobić miejsce aktualnym liderom rankingu HLTV.org, czyli Luminosity. Okazuje się, że być może ROCCAT wróci na scenę CS:GO z porzuconymi zawodnikami na czele.

Jeśli ktoś zaspał, lub po prostu ominęła go ta informacja – SK Gaming rozwiązało swój dotychczasowy składby zrobić miejsce zawodnikom Luminosity. Okazuje się, że być może nie pozostaną oni zbyt długo na bezrobociu.

Od końcówki zeszłego roku ROCCAT pozostaje bez drużyny CS:GO. Wtedy to większość formacji odeszła do ENCE i połączyła swoje siły z Allu. Serwis dailydot.com, powołując się na anonimowe źródło, podaje, że organizacja prowadzi rozmowy z byłymi zawodnikami SK Gaming. Być może już niedługo zobaczymy ich razem pod nową banderą.

Oczywiście nie wszystkich. Zaraz po opuszczeniu niemieckiej organizacji, formację opuścił Asger „AcilioN” Larsen. Chwilę później ogłoszono, że reszta poszuka nowego domu wspólnie z Valdemarem „valde” Bjørn Vangså i Lukasem „gla1ve” Rossanderem. Ten ostatni będzie stand-inem Astralis na ESL One Cologne 2016.

Czas pokaże, czy powyższa plotka okaże się być prawdziwa. Jeśli tak, to pod banderą ROCCAT będzie grać naprawdę niezła drużyna.