Respawn.pl

Strona główna » FIFA 23 bez Maradony i Casillasa, ale z Mullerem i Jairzinho – poznaliśmy listę ikon FUT!

FIFA 23 bez Maradony i Casillasa, ale z Mullerem i Jairzinho – poznaliśmy listę ikon FUT!

Autor: Maks Bartosik

Im bliżej do premiery FIFA 23, tym więcej informacji na temat Ultimate Team wypływa na światło dzienne. Niedawno poznaliśmy pełną listę kart ikon, które pojawią się w nowej odsłonie gry.

Co roku gracze FIFA czekają na ogłoszenie nowych kart ikon, którymi będą mogli zagrać w FIFA Ultimate Team. Dla przykładu, gracze z Polski dalej czekają na polską ikonę. Wiemy już, że na tę będziemy musieli poczekać przynajmniej jeszcze rok. W sieci pojawiła się pełna lista ikon, które będą dostępne w FIFA 23. Wśród nich są tacy zawodnicy jak Pele, Eusebio czy Ronaldo Nazario. Ogłoszono również kilka nowych ikon, a także te, których w nowej edycji gry nie ujrzymy.

W FIFA 23 będziemy mogli zagrać trzema nowymi legendarnymi zawodnikami: Xabim Alonso, Jairzinho i Gerdem Mullerem. Ta trójka została ogłoszona przez EA wraz z statystykami na każdej z trzech wersji kart.

Ogłoszono również pełną listę ikon, które będą dostępne w grze. Ku zaskoczeniu wielu graczy, w nowej edycji gry nie będziemy mogli zagrać aż ośmioma legendami, które były w FIFA 22. Wśród nich są Diego Maradona, Cafu, Iker Casillas czy Ryan Giggs.

Pełna lista kart ikon dostępnych w FIFA 23 znajduje się poniżej.