Respawn.pl

FlameZ także opuszcza OG – przebudowa zmierza ku końcowi?!

Autor: Maks Bartosik
FlameZ

Kolejne doniesienia transferowe się potwierdzają! Tym razem mowa o OG, które potwierdziło rozstanie z dwójką zawodników!

O przebudowie składu OG pisaliśmy już wiele razy. Ostatecznie stanęło na tym, że skład OG będzie budowany wokół F1ku, Regaliego i Nexy, a Neofrag i Degster wylądowali na liście transferowej. Dzisiaj duńska organizacja poinformowała o rozstaniu z kolejnym zawodnikiem – Flamezem, co ostatecznie potwierdza poprzednie doniesienia o przebudowie rosteru.

OG traci kolejnego zawodnika

Flamez dołączył do OG w kwietniu 2021 roku, gdy został wykupiony z brytyjskiego Endpoint. Przez trzy sezony spędzone w OG, Izraelczyk wystąpił m.in. na dwóch turniejach rangi Major – w Rio i Paryżu. W barwach OG triumfował także w rozgrywakch Spring Sweet Spring #2 i Teleperformance PXP Invitational.

FlameZ w pożegnalnym komentarzu podziękował organizacji za wspólnie spędzony czas i za to, że mógł wykonać pierwszy krok na najwyższy poziom w CS:GO. Zapowiedział również, że jest to czas dla niego na rozpoczęcie nowej przygody. Może to sugerować, że FlameZ faktycznie dołączy do Vitality, o czym także informowaliśmy kilka dni temu.

Swoje odejście z OG potwierdził dzisiaj także Degster, który podobnie jak Flamez, podziękował całej organizacji za wspólne chwile na serwerze i poza nim.