Respawn.pl

Strona główna » HONORIS w sześciu! Sobol zasila pokład zespołu

HONORIS w sześciu! Sobol zasila pokład zespołu

Autor: Krzysztof Sarna

HONORIS nie próżnuje i jeszcze przed zakończeniem lipca oficjalnie pochwaliło się swoim odświeżonym i pełnym składem. Co ciekawe – w organizacji będziemy mieć do czynienia z sześcioosobowym zestawieniem. Nowym graczem okazał się Kamil “Sobol” Sobolewski. 

Na pokładzie HONORIS znajduje się aktualnie sześciu zawodników. Już na samym starcie możemy się zastanawiać, czy w ekipie będzie występowała właśnie szóstka, czy też decyzja padnie na stałą piątkę. Jedno jest pewne – ostatnim ogniwem drużyny okazał się Sobol, który uważany jest za jednego z najlepszych graczy na polskiej scenie.

CZYTAJ TAKŻE: Walka streamerów na HIGH League 4! Poznaliśmy przeciwnika Holaka

Przypomnijmy, że Sobolewski jeszcze na początku bieżącego roku wraz z Michałem “snatchie” Rudzkim dołączyli do Wisły All iN! Games Kraków. Na tamten okres Biała Gwiazda momentalnie oceniana była mianem najlepszej drużyny w Polsce. Czas jednak zweryfikował, a świetnych wyników nie było. Zaliczyć można tu tylko finał wiosennych ESL Mistrzostw Polski i pierwsze miejsce w Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej pod koniec maja. 

Z dniem dzisiejszym dołączam do HONORIS. Wierzę, że jest to dobry wybór z mojej strony. Nie będę pisał jacy to mocni możemy być itd. Po prostu liczę na to, że pokażemy na co stać ten line-up i poprzemy to wynikami. Proszę mnie nie zjadać w komentarzach za to, że nie chciałem brać udziału w kolejnym w “polskim supertamie”, wystarczy mi już tych wiadomości na pw (śmiech) – czytamy na facebook’owym profilu najnowszego nabytku HONORIS. 

24-latek na swoim koncie najwięcej osiągnął podczas pobytu w MAD DOG’S PACT, ponieważ trzykrotnie sięgnął po mistrzostwo Polskiej Ligi Esportowej, a także raz dotarł do finału. Nadal w tym graczu pokładane są spore nadzieje. Wydaje się, że organizacja spod znaku “H” to dobry wybór dla Sobola. Tym bardziej że spotka się on ze swoim trenerem właśnie z PACT-u. Vincent “vinS” Jozefiak został oficjalnie przedstawiony jako trener HONORIS w poniedziałek, 25 lipca.

Aktualny skład HONORIS prezentuje się następująco:

  • Wiktor “TaZ” Wojtas
  • Kamil “reiko” Cegiełko
  • Kamil “Sobol” Sobolewski
  • Denis “Grashog” Hristov
  • Dawid “SaMey” Stańczak
  • Filip “NEO” Kubski
  • Vincent “vinS” Jozefiak – trener