Respawn.pl

Strona główna » HUNDEN i PERCY w Tricked

HUNDEN i PERCY w Tricked

Autor: Sergiusz Lelakowski

Potwierdziły się przypuszczenia, jakoby Nicolai “HUNDEN” Petersen i Martin “PERCY” Wessel, do zeszłej niedzieli grający w barwach Copenhagen Wolves, dołączyć mieli do Tricked Esport. Wczoraj organizacja ogłosiła przyjęcie Duńczyków pod swoje skrzydła.

Po odejściu od Copenhagen Wolves równo tydzień temu, bo 8 maja, Nicolai wraz z Martinem zaczęli występować w Tricked w roli stand-inów podczas trwających obecnie turniejów xfunction Challenge oraz Operation: Kinguin #3. Wiele osób uważało to za zwiastun potencjalnej, dłuższej współpracy. Osoby te miały rację, bowiem owa współpraca właśnie się rozpoczęła.

Jednocześnie z zespołu usunięto Jonasa “netricka” Wenzelsena, tłumacząc, że rola in-game leadera okazała się dla niego zadaniem trudniejszym, niż można było przypuszczać.

Komentarz trenera ekipy, Torbjørna “Mithra” Nyborga:
“Dodanie do składu Nicolaia i Martina podekscytowało zarówno samych zawodników, jak i cały zarząd. Obaj ci gracze wniosą do drużyny ogromne ilości doświadczenia oraz poświęcenia, a to kluczowe cechy, jakich potrzebowaliśmy, by właściwie wypełnić lukę po rozstaniu z Allanem i Jonasem.”

Aktualny line-up:
[flag dk]Hector “HECTOz” Jensen[/flag][flag dk]Peter “Inzta” Kragelund[/flag][flag dk]Kristian “tabac0” Simonsen[/flag][flag dk]Nicolai “HUNDEN” Petersen[/flag][flag dk]Martin “PERCY” Wessel[/flag]