Respawn.pl

Kolejne zmiany w Izako Boars! mono opuszcza watahę dzików

Autor: Michał Maćkowski
Izako Boars

To nie koniec pożegnań w Izako Boars! Kolejnym zawodnikiem, którego nie będziemy już oglądać pod barwami dzików jest Michał “mono” Gabszewicz. 

Spore roszady dzieją się w obozie Izako Boars, które najpierw pożegnało dwóch najmłodszych dzików – Kamila “siuhego” Szkaradka oraz Huberta “Szejna” Światła. Wczoraj dla małej odmiany ogłoszono nowego reprezentanta organizacji Piotra “Izaka” Skowyrskiego, którym został były gracz Virtus.pro – Paweł “byali” Bieliński.

Dzisiaj przyszła pora na kolejne rozstanie. Swoją przygodę z Izako Boars zakończył także Michał “mono” Gabszewicz, który reprezentował barwy dzików od sześciu miesięcy. W styczniu tego roku Michał wraz z Danielem “STOMPEM” Płomińskim dołączyli do watahy, zastępując tym Konrada “EXUSa” Jeńczenia oraz Piotra “avisa” Świerzynę. Niestety problemy zdrowotne, z jakimi borykał się mono, wykluczyły go ze sporej ilości spotkań, w jakich mogliśmy oglądać IB w ostatnim czasie.

Na ten moment w składzie Izako Boars są dwa wolne miejsca i nie wiemy, kto dokładnie dołączy do watahy dzików. Przypomnijmy, że reprezentanci organizacji Piotra “izaka” Skowyrskiego spadli niedawno z ESEA Premier i w kolejnym sezonie będą grać w ESEA Advanced. Miejmy nadzieję, że IB w nowym składzie będzie w stanie wrócić na odpowiednie tory.

Aktualny skład Izako Boars wygląda następująco:

  • Mateusz “TOAO” Zawistowski
  • Daniel “STOMP” Płomiński
  • Paweł “byali” Bieliński
  • Bartosz “Hyper” Wolny (trener)