Respawn.pl

Strona główna » Kolejny mecz Team AGG

Kolejny mecz Team AGG

Autor: Sergiusz Lelakowski

Polacy z AGG zremisowali wczoraj z Kinguin, a więc śmiało można powiedzieć, że “drugą siłą” polskiej sceny CS:GO jest więcej niż jeden zespół. Dzisiaj rallen i spółka rozegrają kolejne spotkanie.

Tym razem będzie to mecz w ramach turnieju online Hitbox Challenger Cup #2. Polacy zagrają z Kamilem z Team Refuse, który przez jakiś czas zastępuje Hypera. Wczoraj poradził sobie nieźle, a na końcowej tabeli po dwóch mapach uplasował się na drugim miejscu. Panowie z Team AGG nadal grają nierówno, w dodatku niepełnym składem. Zobaczymy jak poradzą sobie dzisiaj, szczególnie, że ich przeciwnikiem jest szerzej nieznana drużyna VwS.

We wspomnianej formacji znajduje się Polak, Damian ‘derciak’ Śląski. Formacja utworzona została głównie z obywateli Litwy, do której dołączyło także dwóch Słowaków i powstała z tego swoista mieszanka różnych narodowości. Panowie są dosyć świeżym zespołem i póki co nie stanowią większego zagrożenia dla aktywnych na scenie drużyn. W czasie swojej kilkumiesięcznej “kariery” przegrali większość ze swoich meczów.

Hitbox Challenger Cup #2 to turniej online, w którym do zgarnięcia jest część z puli wynoszącej 10 000 $. Mecze fazy grupowej odbywają się w systemie BO3. Team AGG znajduje się w grupie z takimi zespołami jak TBA, beGenius czy wspomniane VwS. Warto wspomnieć, że na Hitbox Challenger Cup #2 walczy również Team Kinguin, którzy po dwóch wygranych meczach bez problemu przedostali się do playoffów.

Do tej pory Team AGG rozegrało tam jedno spotkanie, które przegrali. W dzisiejszym meczu tylko wygrana wchodzi w grę – w przeciwnym razie Polacy będą musieli pożegnać się z turniejem. Z grupy wychodzą tylko dwa zespoły.

Team AGG vs VwS
Spotkanie obejrzeć będzie można TUTAJ. Rozpocznie się równo o 18:00.