Respawn.pl

Leak: Rainwaker podpisał kontrakt z Team Liquid!

Autor: Maks Bartosik
Rainwaker

Kolejne plotki transferowe się potwierdzają! Według jednego z leaków, Rainwaker podpisał już kontrakt z Team Liquid!

Kilka dni temu pojawiły się informacje, jakoby Team Liquid zamierzało stworzyć europejski core zespołu wokół Yekindara, Patsiego i Rainwakera. Z zespołem miałby się również pożegnać Elige, którym zainteresowane było m.in. Evil Geniuses. Na ten moment wiemy niemal na pewno, że do tego transferu dojdzie.

Liquid będzie europejskie?

Niemal na pewno dojdzie natomiast do transferu Rainwakera. Wczoraj portal Hltv dotarł do źródeł, z których wynika że Bułgar, występujący dotychczas w bułgarskim 500, podpisał już kontrakt z amerykańską organizacją. Wkrótce powinniśmy otrzymać oficjalne potwierdzenie tych doniesień, jednak najprawdopodobniej Liquid czeka również na dopięcie transferu Patsiego, by ogłosić oba wzmocnienia jednocześnie.

Pozostając w temacie Patsiego, to dzisiaj pojawiły się kolejne doniesienia dotyczące przebudowy składu Team Spirit. Rosyjski zespół ma wzmocnić trójka graczy z akademii, którzy uzupełnią miejsca m.in. właśnie po Patsim. 19-latek został wyceniony przez Spirit na 100 tysięcy dolarów i na ten moment na 99% nie będzie już dłużej reprezentował barw rosyjskiej organizacji.

Skład Team Liquid po przebudowie może prezentować się następująco:

Canada Keith “⁠NAF⁠ Markovic
United States Josh “⁠oSee⁠ Ohm
Latvia Mareks “⁠YEKINDAR⁠ Gaļinskis
Bulgaria Aleks “⁠Rainwaker⁠ Petrov
Russia Robert “⁠Patsi⁠ Isyanov

Canada Damian “⁠daps⁠ Steele (trener)