Respawn.pl

MOUZ i Fnatic będą bić się o Degstera – raport

Autor: Maks Bartosik
Degster dołączy do MOUZ?

Możliwe, że poznaliśmy już przyszłość Degstera, który niedawno rozstał się z OG. Według jednego z raportów, usługami Rosjanina zainteresowane są MOUZ oraz Fnatic!

Degster jest jednym z trzech graczy OG, których organizacja pożegnała przy okazji przebudowy składu. Miejsce Rosjanina w składzie zajął Regali, a sam Degster wylądował na liście transferowej. Wszystko wskazuje jednak na to, że zbyt długo na niej nie będzie, bowiem jego usługami zainteresowały się dwa europejskie zespoły.

MOUZ i Fnatic w walce o Degstera!

Zdaniem OverDrive’a, chodzi o MOUZ i Fnatic. Obie marki zamierzają dołączyć do shuffli transferowej i lekko przebudować swoje składy, wymieniając przy tym snajperów. W MOUZ obecnie tę funkcję pełni Torzsi, który jednak statystykami nie zaskakuje. Węgier w ostatnich miesiącach wykręcił rating na poziomie 1.02, co jak na snajpera nie jest najlepszym wynikiem.

Z kolei Fnatic planuje pożegnać się z Nicoodozem, o czym pisaliśmy już wcześniej. Początkowo wśród grona kandydatów do zastąpienia Duńczyka w składzie brytyjskiej organizacji wymieniano Afro i Gokushime, jednak wszystko wskazuje na to, że Fnatic dołączy do batalii o Degstera.