Respawn.pl

NAF o mhL’u- Myślę, że ma potencjał i ogromną szansę, aby wznieść się na wyższy poziom

Autor: Michał Maćkowski

Portal HLTV ogłosił kolejnego zawodnika w swoim plebiscycie dwudziestu najlepszych zawodników 2021 roku. Na czternastym miejscu znalazł się Keith “NAF⁠” Markovic, który zauważył, że polski snajper ma szansę wznieść się na wyższy poziom. 

Wielu polskich zawodników zdecydowało się kontynuować swoje kariery za granicą i na taki sam ruch zdecydował się Miłosz “mhL” Knasiak, który opuścił x-kom AGO i przeniósł się do akademii MOUZ. Polski zawodnik ma już za sobą pierwsze spotkania w nowym zespole, o których więcej przeczytacie tutaj.

W plebiscycie 20 najlepszych zawodników w 2021 według HLTV pojawiła się dodatkowy nowy format, w którym gracze wybrani do TOP20 wskazują młodych zawodników, którzy nie mają jeszcze 20 lat i nie zagrali w zespołach z TOP 20 rankingu HLTV.  W tym zestawieniu znaleźli się między innymi nowy zawodnik G2, który nie rozegrał jeszcze żadnego oficjalnego w nowym barwach – Ilya “⁠m0NESY⁠” Osipov czy Ádám “torzsi” Torzsás, który z akademii awansował do głównego składu mousesports.

Do tego grona dołączył teraz Miłosz “mhL” Knasiak, który został wyróżniony przez  Keith “NAF” Markovic. Reprezentant Liquid pochwalił polskiego snajper i dla serwisu HLTV powiedział, że według niego ma duże szanse, aby wznieść się na wyższy poziom w przyszłości.

“Myślę, że mhL ma potencjał, widzę, że został wybrany przez MOUZ NXT, więc myślę, że ma ogromną szansę wznieść się na wyższy poziom w przyszłości. Życzę mu powodzenia”czytamy na HLTV

Wyróżnienie dla mhL od zawodnika Liquid nie powinno nikogo dziwić, bowiem młody polski snajper łączony był właśnie z zespołem Keith “NAF” Markovic. Były gracz x-kom AGO najprawdopodobniej dołączyłby do Liquid, jeżeliby organizacji nie udało się ściągnąć Josh “oSee” Ohm. Na transfer zawodnik znad Wisły nalegał podobno Jonathan “EliGe” Jablonowski. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.