Respawn.pl

Najbardziej północnoamerykański gracz CS:GO – ESL z ciekawym filmem o Hallzerku!

Autor: Maks Bartosik

Przy okazji IEM Katowice 2023, organizatorzy z ESL starają się dostarczyć fanom CS:GO nie tylko świetne widowisko, ale też i ciekawy content po za meczami. Jednym z takich przykładów jest filmik poświęcony Hallzerkowi, który niedawno ujrzał światło dzienne.

Podczas tegorocznego IEM Katowice tak zwanych dymów nie brakuje. Mieliśmy już managera 9INE który stwierdził że gracze Permitta są dla niego martwi czy niemałe zamieszanie z udziałem kassada. ESL postarało się także, by przy okazji turnieju w Katowicach można było się pośmiać. Tak właśnie powstał specjalny krótki film dedykowany snajperowi ComplexityHallzerkowi.

Na wstępie wyjaśnimy skąd prawdopodobnie wziął się zamysł całego materiału. W pięcioosobowym składzie Complexity, Hallzerk jest jedynym graczem z Europy. 22-letni Norweg dołączył do amerykańskiej formacji w lipcu ubiegłego roku i od tamtego czasu udowadnia, że wzięcie go przez Complexity było świetną decyzją. Hallzerk ma ogromny wpływ na zespół jako snajper i jak się okazuje, świetnie wkomponował się do drużyny nie tylko na serwerze, ale też i po za nim.

Najbardziej północnoamerykański gracz CS:GO

W filmie zatytułowanym “Najbardziej północnoamerykański gracz CS:GO” wszystko zaczyna się od krótkiej scenki, w której Floppy mówi, że są zadowoleni z zakontraktowania Hallzerka. Amerykanin wyjaśnia, że celem organizacji było stworzenie z Complexity marki identyfikowanej z Ameryką i transfer Hallzerka idealnie się w to wpisuje.

Następnie mamy przebitkę z Hallzerkiem, który ubrany jest strój w charakterystyczny dla amerykańskich kierowców ciężarówek. Do tego w ustach trzyma kawałek trzciny, a każdą wypowiedź kwituje swoim charakterystycznym akcentem. W każdej scenie Norweg mówi do swoich kolegów, że potrzebuje od nich więcej. Głównie chodzi o “więcej pieprzonych snajperek”.

W filmiku nie mogło zabraknąć również wypowiedzi o wspomnianym wcześniej akcencie Hallzerka. Fang skwitował go krótko – “Jest po prostu okropny”. Na końcu pojawia się prawdopodobnie najlepszy cytat tego roku w świecie CS:GO – a wypowiedział go Floppy:

“Nie mam problemu z jego udawaniem Amerykanina dopóki nie zacznie fragować jak amerykański snajper”

Cały filmik produkcji ESL możecie obejrzeć poniżej: