Respawn.pl

Team manager 9INE w ostrych słowach o Permitta przed IEM Katowice 2023!

Autor: Maks Bartosik
Permitta

W sieci zawrzało po ostrych słowach team menedżera 9INE, który wprost napisał, że nie zamierza wspierać Permitta Esports podczas ich meczu z FURIA na IEM Katowice 2023.

Już za kilkadziesiąt minut Permitta rozpocznie swoje pierwsze spotkanie podczas tegorocznego turnieju IEM Katowice 2023. W sieci rozpoczęła się klasyczna już dla polskiego community akcja wspierania Polaków, a na Twitterze fani ustawiają na zdjęciu profilowym legendarną grafikę z wsparciem dla polskiej ekipy.

Ostre słowa menedżera 9INE

Jednak nie każdy trzyma kciuki za udany występ Polaków podczas dzisiejszego starcia z FURIA. Kontrowersyjnej ekipy znad Wisły na pewno nie będzie wspierał team manager 9INE, Krzysztof Jędras. W poście na Twitterze napisał, że jedyni Polacy którym dzisiaj kibicuje to Dycha i F1ku. Jego zdaniem zawodnicy Permitty “są dla niego martwi i ma nadzieję, że przegrają do zera.”

Oczywiście taki wpis wywołał niemałe kontrowersje. Zdaniem fanów polskiej sceny, taki Tweet ze strony menedżera jednej z najlepszych drużyn w Polsce nie jest zbyt profesjonalny, a niektórzy określili go nawet mianem żenującego.

Swoje pierwsze spotkanie podczas IEM Katowice 2023 Permitta rozegra dzisiaj o godzinie 15:00. Olimp i spółka podejmą w nim dziewiątą drużynę świata, brazylijską FURIA.

STARTUJE IEM KATOWICE 2023; POLACY ROZPOCZYNAJĄ WALKĘ O SPODEK!