Respawn.pl

Strona główna » Najlepsi gracze 2021 roku według HLTV: 18. ropz

Najlepsi gracze 2021 roku według HLTV: 18. ropz

Autor: Krzysztof Sarna

Robin “ropz” Kool to zawodnik, o którym dopiero co słyszeliśmy w miniony poniedziałek. Jednak nie bez powodu, ponieważ Estończyk został zawodnikiem FaZe Clanu. Ponadto 22-latek w środę został okrzyknięty 18. najlepszym graczem 2021 roku.

2021 rok był jednocześnie tym ostatnim pełnym dla Koola w barwach MOUZ. Przypomnijmy, że ropz po prawie pięciu latach rozstał się z niemiecką organizacją, a kilka dni później został oficjalnie przedstawiony jako gracz FaZe Clanu. Na dobre zakończenie rozdziału pt. “MOUZ” gracz ten otrzymał wyróżnienie 18. najlepszego gracza.

Dla “Myszy” był to raczej daleki rok od tych upragnionych. Organizacja wywodząca się zza naszej zachodniej granicy wygrała trzecią odsłonę Flashpointa, ale był to jedyny triumf w ubiegłym roku. Ponadto mousesports sięgnęło po 3-4. miejsce na cs_summit 7. Sam 22-latek otrzymał nagrodę EVP właśnie za wcześniej wspomnianą imprezę rangi RMR. Indywidualnie Estończyk prezentował naprawdę solidną formę, czego dowodem jest rating wynoszący 1.17. Średnio na rundę rifler zadawał 80. obrażeń. Jest również coś, w czym omawiany zawodnik znalazł się w istnej czołówce. Mowa tu o eliminacjach na rundę, wszak tych było 0.77, co uczyniło byłego gracza MOUZ czwartym na całym świecie.

Nie zabrakło także pytania o to, kogo wedle samego ropza warto będzie obserwować w bieżącym roku. Ten wybrał Ádáma “torzsiego” Torzsása, który w ubiegły poniedziałek otrzymał promocję z akademii MOUZ do głównego składu. – Myślę, że torzsi walczy o miano takiego gracza. Jego talent jest widoczny od dłuższego czasu i wreszcie otrzymał szansę. Praca, którą wykonali on i jego zespół  była spektakularna, nie było miło widzieć  “-MOUZ + MOUZ NXT” – mówił najnowszy nabytek FaZe Clanu.

Ranking dwudziestu najlepszych zawodników w 2021 roku według portalu HLTV.org prezentuje się następująco:

18. Robin “ropz” Kool (MOUZ / FaZe Clan)

19. Jonathan “EliGE” Jablonowski (Team Liquid)

20. Helvijs “broky” Saukants (FaZe Clan)

Najlepszych graczy 2021 roku znajdziecie pod tym odnośnikiem (Będzie on codziennie aktualizowany).