Respawn.pl

NAVI Javelins zagra w Katowicach! Polki awansowały na ESL Impact Katowice 2023!

Autor: Michał Maćkowski
CSGO

Kolejny sukces polskiego damskiego składu CSGO reprezentującego barwy Natus Vincere! Polki po wczorajszych udanych kwalifikacjach awansowały na ESL Impact Katowice 2023.

Kolejny polski zespół zagra na zbliżającej się wielkimi krokami kolejnej edycji Intel Extreme Masters Katowice 2023. Po ostatnim zwycięstwie w ESL Mistrzostwach Polski, miejsce w męskim turnieju zgarnęli reprezentanci Permitta. Teraz do nich dołączyły dziewczyny reprezentujące NAVI Javelins.

Polki zagrają na imprezie Katowicach

Ostatnie tygodnie zdecydowanie należą do reprezentantek NAVI Javelins. Polki reprezentujące ukraińską organizację zgarnęły ostatnio puchar za IESF World Championship rozgrywane na Bali. Dziewczyny oprócz mistrzowskiego tytułu wygrały 20 000$. Wczorajszy awans na turniej w Katowicach, to kolejny wielki sukces Polek.

Wczorajszy dzień na pewno na długo zapamiętają dziewczyny z NAVI Javelins, bowiem pierwsze otwarte kwalifikacje do ESL Impact Katowice 2023 dość szybko padły ich łupem. Tylko wczoraj Polki pokonały do dziesięciu reprezentantki Ninjas in Pyjamas, a następnie odprawiły z kwitkiem Rosjanki grające pod nazwą 9 Pandas Fearless.

Przeczytaj więcej – Permitta zwycięża 25 sezon ESL Mistrzostw Polski i zagra na IEM Katowice!

Tak o to NAVI Javelins zagra na ESL Impact Katowice 2023 i pojawi się podczas całej imprezy, jaką jest Intel Extreme Masters Katowice. Miejmy nadzieję, że dziewczyny podtrzymają wyśmienitą formę i być może będziemy mogli je oglądać nawet na głównej scenie Spodka, dzięki czemu kibice, ale także reprezentantki NAVI Javelins poczują moc kibiców i całej areny, której nieco brakuje po rozpadzie Virtus.pro.

Kiedy odbędzie się ESL Impact Katowice 2023

Już teraz wiemy, że na ESL Impact Katowice 2023 także będziemy mieli swoje reprezentantki. Jednak oprócz Polek w akcji na pewno zobaczymy Nigma Galaxy, HSG fe, FURIA fe oraz CLG Red. Ostatnie trzy miejsca po jedynym przeznaczone są dla drużyn, które zakwalifikują się z kwalifikacji europejskich, północnoamerykańskich oraz południowoamerykańskich.

Kobiece rozgrywki w CS:GO odbędą się w tym samym momencie co Intel Extreme Masters Katowice 2023, czyli między 10 a 12 luty. W puli nagród znajduje się aż 100 000$.