Respawn.pl

NAVI sięgnie po gwiazdę GamerLegion?!

Autor: Maks Bartosik

Kolejny dzień, kolejne doniesienia transferowe związane z NAVI! Tym razem według jednego z raportów, ukraińska organizacja chce ściągnąć gwiazdę GamerLegion!

Kilka dni temu informowaliśmy, że Natus Vincere rozważa rezygnację z Perfecto, Electronica i Npl’a i przejście na model międzynarodowy. Później dowiedzieliśmy, że na celowniku ukraińskiej organizacji jest m.in. aleksib, a dzisiaj pojawiły się informacje, że NAVI pracuje również nad transferem Jl z Apeks. Jak się okazuje, nie jest to koniec plotek związanych z sagą transferową wokół S1mple i spółki!

Z GamerLegion do NAVI?

Tym razem mówi się o największym objawieniu BLAST.tv Major Paris 2023 – Mihaiu ‘iM’ Ivanie z GamerLegion. 23-letni Rumun podczas ostatniego Majora w CS:GO błysnął swoimi umiejętnościami, nieraz w pojedynkę wygrywając mecze dla swojej formacji. Im wykręcił podczas Majora rating 1.25 oraz impact na poziomie 1.35 i był obok Zywoo głównym kandydatem do miana MVP turnieju. Teraz wszystko wskazuje, że nagrodą za występ w Paryżu może być transfer do NAVI, gdzie będzie miał okazję występować z S1mplem i B1tem, którzy jako jedyni z obecnego składu mają pozostać.

Wszystkie informacje o trwającej shuffli transferowej znajdziecie oczywiście na naszej stronie. By ułatwić wyszukiwanie, stworzyliśmy specjalną podstronę, gdzie na bieżąco możecie śledzić wszystkie doniesienia i potwierdzone transfery. Link do niej znajdziecie tutaj.