Respawn.pl

Nie Masked, a PANIX – Sangal z nowym snajperem!

Autor: Maks Bartosik
Sangal

Turecka organizacja Sangal Esports ogłosiła pozyskanie nowego snajpera. Został nim Max “PANIX” Hangebruch.

Kilka dni temu informowaliśmy, że Sangal poszukuje nowego snajpera, który zastąpi w składzie Love’a “phzy” Smidebranta. Jednym z zawodników testowanych przez zespół dowodzony przez ScrunKa miał być Bartłomiej “mASKED” Trybuła. Kilka dni później jednak oficjalnie potwierdzono dołączenie polskiego snajpera do składu ex-Honoris. W weekend Sangal ogłosiło także i swój najnowszy nabytek.

A jest nim Max “PANIX” Hangebruch, 24-letni snajper z Niemiec. PANIX przed dołączeniem do Sangal występował m.in. w BIG Academy, Cowana Gaming czy Alternate Attax, a ostatnio grał w Into The Bin. 24-latek zastąpi w składzie Sangal wspomnianego phzy’ego, który jest tylko wypożyczony do europejskiej formacji z Young Ninjas. Phzy natomiast najbliższe tygodnie spędzi na ławce rezerwowych, by po zakończeniu wypożyczenia wrócić do NIP.

Sangal w tym roku nie zachwycało swoją formą. Europejski skład nie awansował na turniej RMR przed Blast.tv Major Paris 2023, a w rozgrywkach online również nie odniósł żadnych sukcesów. Zmiana snajpera na PANIXA ma wnieść do zespołu trenowanego przez stikle- odrobinę świeżej krwi, która pozwoli drużynie ponownie odnosić sukcesy.

Aktualny skład Sangal prezentuje się następująco:

Germany Robin “⁠ScrunK⁠ Röpke
Hungary Kornél “⁠kory⁠ Szedlár
Germany Can “⁠kyuubii⁠ Ali
Turkey Caner “⁠Soulfly⁠ Kesici
Germany Max “⁠PANIX⁠ Hangebruch

Albania Klesti “⁠stikle-⁠” Kola (trener)

Sweden Love “⁠phzy⁠ Smidebrant (rezerwowy)