Respawn.pl

mASKED znalazł nową drużynę! Były snajper IHG będzie występował z ex-Honoris

Autor: Maks Bartosik
Masked Illuminar

Wyjaśniła się przyszłość Bartłomieja “mASKED” Trybuły. Polski snajper po odejściu z Illuminar Gaming dołączył do składu ex-Honoris.

reiko i spółka po rozstaniu z Honoris i zakończeniu kariery przez TaZa zdecydowali się kontynuować grę razem. Czwórka graczy wraz z VinSem jako trenerem występowała od tamtego momentu jako ex-Honoris i w międzyczasie poszukiwała piątego zawodnika, który miał uzupełnić lukę po TaZie. Wśród testowanych graczy był m.in. były zawodnik MOUZ NXT – Hubert “szejn” Światły. Niektóre źródła informowały również o testach Bartłomieja “mASKED” Trybuły i jak się okazało, to nie szejn a właśnie mASKED został piątym graczem ex-Honoris.

mASKED rozstał się z Illuminar wraz z końcem marca po ponad roku współpracy z polską organizacją. Od tamtego momentu przewinęło się kilka potencjalnych składów, do których miał dołączyć polski snajper, a wśród nich było m.in. Sangal czy właśnie ex-Honoris. W tym tygodniu te informacje się potwierdziły i były gracz IHG sam ogłosił dołączenie do składu trenowanego przez VinSa.

ex-Honoris wkrótce z nową organizacją?

mASKED poinformował również, że wkrótce możemy spodziewać się informacji o organizacji, do której dołączy skład ex-Honoris. Dużo mówi się o tym, że miałoby być to Anonymo, które od rozstania z innocentem i spółką pozostaje bez składu CS:GO.

Skład ex-Honoris po dołączeniu mASKEDa prezentuje się następująco:

Poland Kamil “⁠reiko⁠ Cegiełko
Poland Dawid “⁠SaMey⁠ Stańczak
Poland Kamil “⁠Sobol⁠ Sobolewski
Poland Dawid “⁠lunAtic⁠ Cieślak

Poland Bartłomiej “mASKED” Trybuła

Poland Vincent “⁠vinS⁠ Jozefiak – trener