Respawn.pl

Anonymo zakontraktuje skład ex-Honoris?

Autor: Maks Bartosik

Szykuje się głośny transfer na polskiej scenie CS:GO. Anonymo po zakończeniu współpracy z Innocentem i spółką ma sięgnąć po byłych zawodników Honoris.

W ostatnich tygodniach na polskiej scenie wydarzyło się naprawdę wiele. Anonymo pożegnało się ze swoim składem CS:GO, Honoris zakończyło działalność, a TaZ przeszedł na emeryturę. Teraz wszystko wskazuje na to, że nadchodzą czasy stabilizacji. Zapowiedzią ma być nowy skład Anonymo, który został niedawno zleakowany.

Według niego, organizacja Sówka ma w planach zakontraktować pozostałą czwórkę byłych zawodników Honoris. Według profilu Leaki polskiego podwórka cs:go, piątym zawodnikiem ma być Bartłomiej “mASKED” Trybuła, który z końcem marca rozstał się z Illuminar.

Czwórka byłych zawodników Honoris ma za sobą mieszany początek roku. Polacy dobrze prezentowali się w otwartych kwalifikacjach do IEM Brazil 2023, ESL Challenger Melbourne czy turnieju RMR, jednak w zamkniętych kwalifikacjach już tak dobrze im nie szło. Najbliżej awansu byli w tych pierwszych, jednak wtedy nie wykorzystali dwóch szans i ostatecznie zajęli trzecie miejsce. W ostatnich tygodniach forma polskiego składu załamała się całkowicie, aż w końcu w zeszłym tygodniu organizacja zdecydowała się na zakończenie działalności.

Jeśli leak się potwierdzi, to nowy skład Anonymo będzie prezentował się następująco:

Poland Kamil “⁠reiko⁠ Cegiełko
Poland Dawid “⁠SaMey⁠ Stańczak
Poland Kamil “⁠Sobol⁠ Sobolewski
Poland Dawid “⁠lunAtic⁠ Cieślak

Poland Bartłomiej “mASKED” Trybuła

Poland Vincent “⁠vinS⁠ Jozefiak – trener