Respawn.pl

Nowy sklep zawitał do menu CS2! Jak wygląda?

Autor: Krzysztof Sarna

Premiera Counter-Strike’a 2 stała się faktem. Społeczność cieszy się nowym tytułem, w którym doszło do porządnej dawki zmian. Jedną z nich jest nowy sklep w menu, który stał się bardziej przejrzysty i okazały. Sprawdźcie, jak teraz prezentuje się nowa przestrzeń do robienia zakupów.

Nowy sklep w menu CS2

Wygląd menu w CS2 uległ znacznej zmianie w porównaniu z tym z CS:GO. Przyjrzeliśmy się specjalnej zakładce “sklep”, która okazała się trafnym rozwiązaniem ze strony Valve. Przedmiotów do zakupu jest pełno, a wszystko jest jasne, klarowne i przejrzyste.

Pierwszą sekcją jest “główna”. Tutaj znajdziemy także panel poświęcony cotygodniowym dropom. Po zdobyciu odpowiedniej ilość punktów doświadczenia można wybrać przedmiot, a skrzynki nie dropią już jak w CS:GO. Szerzej tę kwestię opisujemy tutaj. Na głównej znajdują się także “nowe i popularne” przedmioty, a także przecenione kapsuły z Paryża. 

11 2

CZYTAJ TAKŻE: Serwery nie wyrabiają? Tymczasowe wyłączenie nagrywania dem! Aktualizacja CS2 29/09/2023

Najciekawiej jest w zakładce “ogólne”, gdzie możemy kupić mnóstwo przedmiotów, poczynając od naklejek, skrzynek z graffiti, naklejkami, a na zestawach utworów kończąc. Deweloperzy dodali także dedykowaną zakładkę “Paryż 2023”, w której nadal można jeszcze zaopatrzyć się w pojemniki z naklejkami, które są na przecenie. 

22 1

33

44

77

88

Świetny wyborem okazało się postawienie na zakładkę “rynek”, w której zostały ukazane wszystkie “żółte” skrzynie wraz z odnośnikami do rynku społeczności. Dzięki temu czas poszukiwania konkretnego pojemnika znacznie zmaleje i wszystko będzie się działo natychmiastowo. 

99

CZYTAJ TAKŻE: LEGENDA TRWA WIECZNIE! PIĘKNY ŻETON CS:GO JUŻ W CS2

Ostatnim działem jest ten z “narzędziami”. Znajdziemy w nim trzy rzeczy do zakupu: magazyn, tabliczkę z nazwą oraz dwupak – narzędzie zmiany StatTrak. Warto odnotować, że naprawdę całe menu sklepu jest przejrzyste. Kolor czcionki cen został dobrze dobrany i jest to o wiele lepszy system względem tego, który miał miejsce w CS:GO. 

10