Respawn.pl

O PLANO przedstawiło skład CS-a, na pokładzie m.in. mistrzowie Majorów

Autor: Krzysztof Sarna
O PLANO

Kolejna organizacja przedstawiła skład przed nadchodzącym sezonem Counter-Strike’a. Tym razem jest to O PLANO. Podmiot ten postawił na rodzimy, brazylijski skład. Na jego pokładzie znalazły się znany, doświadczone twarze, a przede wszystkim zwycięzcy Majorów.

O PLANO po ponad miesiącu wraca na scenę CS-a

Ponad miesiąc. To właśnie tyle trwała przerwa O PLANO od sceny Counter-Strike’a. Organizacja z Kraju Kawy dokładnie 17 listopada ubiegłego roku rozstała się ze swoim składem, pauzując zaledwie do 5 stycznia. Tym razem jednak skład podmiotu z Ameryki Południowej wygląda iście pasjonująco i dobrze się zapowiada. Faktem natomiast jest, że to zawsze serwer weryfikuje zawodników i drużyny, o czym przekonała się niejedna ekipa. 

CZYTAJ TAKŻE: TOP1 gracz rankingu CS z VAC Banem! GabeN zabrał głos i bierze się za cheaterów

Spoglądając na skład O PLANO, trudno nie wskazać na znane nazwiska, chociaż w tym przypadku wszystkie takie są. Brazylijska organizacja pod swoje skrzydła wzięła tercet dwukrotnych mistrzów turnieju rangi Major: Epitacio “TACO” de Melo, Fernando “fera” Alvarengę oraz Lincolna “fnx-a” Laua. Kolejne dwie persony to Ricardo “boltz” Prass oraz Vito “kNgV-” Giuseppe. Duet ten dotarł do finału PGL Majora w Krakowie w 2017 roku. 

CZYTAJ TAKŻE: Najlepsi gracze 2023 roku według HLTV: 10 broky

Pierwszym i wydaje się, że najważniejszym celem organizacji będzie zakwalifikowanie się na PGL Majora w stolicy Danii. O tym, jak długo gracze “zagrzeją” miejsca w O PLANO decydować będą wyniki kwalifikacji do turnieju wspieranego przez Valve. Wedle głosów z samego środka – na ten moment nie myśli się o długoterminowej perspektywie. 

Skład O PLANO prezentuje się następująco:

  • Vito “kNgV-” Giuseppe
  • Epitacio “TACO” de Melo
  • Fernando “fer” Alvarenga
  • Lincoln “fnx” Lau
  • Ricardo “boltz” Prass

Pierwszym testem nowej ekipy będą otwarte kwalifikacje do turnieju RMR prowadzącego na PGL Majora w Kopenhadze. Te wystartują już w najbliższy poniedziałek, 8 stycznia.