Respawn.pl

Oficjalnie: Anonymo znalazło następcę tudsoNa. 16-latek dołącza do drużyny

Autor: Aleksander Kurcoń

Anonymo nie pozwoliło długo czekać na informacje na temat nowego snajpera w swoich szeregach. Filipa “tudsoN” Tudeva zastąpi, zgodnie z plotkami, Alan “Flayy” Krupa.

Nowy zawodnik Anonymo ma zaledwie 16 lat i ostatnio reprezentował barwy GameAgents. Z drużyną pojawił się m.in. na ESL Mistrzostwach Polski, na których otarł się o awans do play-offów. Zawodnik ma mniejsze doświadczenie na europejskiej scenie i to właśnie rywalizacja z zespołami ze średniej półki na Starym Kontynencie będzie głównym sprawdzianem umiejętności w Anonymo. Krupa zastąpi w drużynie tudsoNa.

Z pewnością dołączając do tego składu, nie spodziewałem się, że moja kariera wystrzeli tak mocno do góry. Tak naprawdę, będąc snajperem z ligi open/intermediate, w kilka miesięcy, dzięki mojemu zespołowi mogłem notować swoje występy w lidze Advanced, jak i plasować miejsce jako 7 drużyna w Polsce – takimi słowami Flayy pożegnał się ze swoją byłą drużyną.

16-latek przejmie bardzo odpowiedzialne zadanie w Anonymo – będzie snajperem. Zespół cierpi na brak snajpera właściwie od początku założenia organizacji, gdyż w szeregach Anonimowych nigdy nie było typowej gwiazdy na tej pozycji. Czy Flayy to odmieni? Cóż, na barkach 16-latka spoczywa spora odpowiedzialność, a granie w najprawdopodobniej najpopularniejszej organizacji w Polsce sprawi, że wielu kibiców będzie patrzeć mu na ręce.

Nowy skład Anonymo: 

  • Paweł “innocent” Mocek
  • Arkadiusz “Vegi” Nawojski
  • Oskar “oskarish” Stenborowski
  • Patryk “Demho” Tomaszewski
  • Alan “Flayy” Wrona
  • Adrian “imd” Pieper (trener)

BĄDŹ NA BIEŻĄCO ZE ZMIANAMI NA POLSKIEJ I MIĘDZYNARODOWEJ SCENIE CS:GO- ZOBACZ NASZĄ SPECJALNĄ RELACJĘ ZE ŚWIATOWEJ SZUFLI