Respawn.pl

Oficjalny profil Counter-Strike 2 reaguje na błąd w grze; Nie aktualizacją, a zmianą banneru

Autor: Michał Maćkowski
Counter-Strike 2 grafika promująca, update CS2

Counter-Strike boryka się z problemami po premierze. Tym razem społeczność pokazuje błąd związany z animacją postaci, który powoduje, że trafienie rywala jest zdecydowanie cięższe. 

Nie aktualizacja, a zmiana banneru na oficjalnym profilu Counter-Strike 2

Counter-Strike 2 jest już dostępny dla wszystkich dwa tygodnie, lecz ilość błędów może lekko przerażać. Najnowszą wersję gry możemy już oglądać na scenie esportowej, jednak z pewnością nie są to najlepsze początki gry. Szczególnie że mówimy tutaj o turniejach, gdzie rywalizuje się o naprawdę duże pieniądze.

Społeczność aktualnie żyje błędem, który powoduje nienaturalne ruchy modelu postaci, przypominające taniec Michaela Jacksona, nieżyjącego już amerykańskiego piosenkarza. Więcej o tym przeczytacie tutaj. Gracze myśleli, że Valve dosyć szybko naprawi problem już na następny dzień, jednak tak się nie stało. Wciąż występuje taniec, przez który trafienie rywala jest zdecydowanie cięższe.

To jednak zamiast aktualizacji, społeczność doczekała się zmiany banneru na profilu gry na platformie X. Zamiast modelu postaci z Counter-Strike 2 między literami C i S pojawiła się postać, przypominająca właśnie taniec, z jakiego słynął amerykański piosenkarz.

Counter-Strike 2

fot. twitter.com/CounterStrike

Na ten moment nie wiadomo, kiedy błąd zostanie naprawiony. Valve już w tym miesiącu zdąrzyło aż pięciokrotnie aktualizować nową wersję Counter-Strike 2.

Aktualizacja sytuacji

Valve w nocy z 12 na 13 października wypuściło aktualizację do Counter-Strike 2 i naprawiło błąd. Wszystkie informacji o aktualizacji można znaleźć tutaj.