Respawn.pl

pashaBiceps już dziś zadebiutuje w klatce na HIGH League 2! O której godzinie walka?

Autor: Krzysztof Sarna

Koniec gadania, koniec spekulowania, koniec wszystkiego! Już dziś dojdzie do długo wyczekiwanego debiutu persony ze świata esportu w klatce. Za kilkanaście godzin Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski stanie w klatce podczas drugiej odsłony gali HIGH League i to pięści, tylko pięści przemówią. 

Występ Jarząbkowskiego na którejkolwiek z gal, czy to HIGH League, czy FAME MMA, czy też KSW był nieunikniony. Potwierdzenie, że pashaBiceps wystąpi na HIGH League 2 zakończyło spekulacje na temat tego, kiedy i dla której z organizacji zawalczy były gracz Virtus.pro. 

Pojawiły się zatem krótkotrwałe spekulacje na temat rywala reprezentanta EMERITOS BANDITOS. Jednak ten został ogłoszony zaledwie trzy dni później i okazało się, że jest nim Michał “Owca” Owczarzak, który słynie z projektu Warszawskiego Koksa. Zatem od 6 grudnia, wszak wtedy oficjalnie poznaliśmy rywala pashy spekulowano o przebiegu walki i tym, kto go wygra. Dziś jednak wszystko się wyjaśni.

 

CZYTAJ TAKŻE: pasha: Myślę, że PAGO z chęcią by zawalczył

 

Pojedynek pomiędzy Jarząbkowskim a Owczarzakiem odbędzie się w formule bokserskiej. Jednakże dwójka panów będzie boksować w małych rękawicach (do MMA). Walka została zakontraktowana w dystansie trzech rund po trzy minuty. Warto również dodać, że to właśnie potyczka pashy i Owcy została okrzyknięta mianem walki wieczoru.

Nie można zapomnieć o tym, że walkę 33-latka skomentuje jego bardzo dobry kolega, Piotr “Izak” Skowyrski. Streamer już niejednokrotnie miał okazję komentować poczynania Jarząbkowskiego. Doskonale przecież pamiętamy mecze Virtus.pro, które w połączeniu z głosem Izaka były czymś niesamowitym. 

HIGH League 2 odbędzie się już dziś i rozpocznie się o godzinie 20:00. Całe wydarzenie będzie mieć miejsce w Tauron Arenie Kraków, jednakże już kilkanaście dni temu bilety zostały wyprzedane. Na karcie walk widnieje łącznie osiem zestawień. W praktyce oznacza to, że walki pashy i Owcy można oczekiwać +/- w okolicach godziny 23:00. Jest to jednak orientacyjna pora, a więc potyczka może rozpocząć się wcześniej, niż 23:00 lub też później.

Przypomnijmy, że partnerem gali HIGH League jest Genesis. Polska marka peryferiów komputerowych dla graczy jest już związana z federacją freak-fightową od pierwszej edycji wydarzenia. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: