Respawn.pl

Strona główna » Playoffy GEFORCE CUP przed nami

Playoffy GEFORCE CUP przed nami

Autor: Sergiusz Lelakowski

Dzisiaj rozpoczynają się ćwierćfinały polskiego turnieju Geforce Cup, w którym w puli jest aż 32000zł. 8 drużyn zmierzy się ze sobą, a całość podziwiać będziemy mogli na kanale NVIDIA.

Dwa dni temu zakończyły się kwalifikacje do wspomnianych zawodów i w drodze eliminacji przedostały się cztery zespoły. Są to INETKOXTV, ex-Wasps, Team Redbloods, a także DEEZ Nuts. Dzięki zaproszeniom na Geforce Cup zagrają także cztery topowe polskie drużyny. Mowa tu o Lounge Gaming, AGG, Pride Gaming oraz noMercy.

Wszystkie mecze rozegrane będą w trybie BO3. Już od godziny 18 będziemy świadkami walki łeb w łeb. Na pierwszy ogień pójdzie CSGL vs. DEEZ Nuts. Następnie przejdziemy do noMercy vs. Redbloods, by dwa dni później, 11 maja na koniec obejrzeć AGG vs. ex-Wasps i Pride vs. INETKOXTV.

geforce

Mamy cichą nadzieję na wyrównane pojedynki. Drużyny, które przedostały się w ramach kwalifikacji to młodziaki, są na scenie od niedawna, a mogą zawojować i w przyszłości zastąpić najlepszych.

W skrócie: godzina 18:00, kanał twitch Nvidia Polska. Turniej będzie komentował Piotr “Izak” Skowyrski. Serdecznie zapraszamy.