Respawn.pl

Strona główna » Pokimane na dłużej na Twitchu! Streamerka z wielkim konkursem dla fanów

Pokimane na dłużej na Twitchu! Streamerka z wielkim konkursem dla fanów

Autor: Krzysztof Sarna

Najpopularniejsi streamerzy śmiało mogą przebierać w ofertach partnerstw. Do tego grona należy także Imane “Pokimane” Anys, która przedłużyła kontrakt z Twitchem. Żeby tego było mało – marokańsko-kanadyjska streamerka przygotowała wielki konkurs dla swoich fanów.

Pokimane bezsprzecznie nie tylko jedną z najpopularniejszych streamerek na Twitchu, ale i jednym z najpopularniejszych twórców na tej platformie. 25-latka zajmuje dziewiąte miejsce na świecie pod względem obserwujących ją osób. Jej kanał jest śledzony przez prawie dziewięć milionów osób, a jej transmisje gromadzą dziesiątki tysięcy osób na żywo. Od pewnego czasu nie wiedzieliśmy jednak, czy twórczyni pozostanie na platformie należącej do Amazona, wszak ta negocjowała swoją umowę. Finalnie udało się ją dowieźć. 

CZYTAJ TAKŻE: pashaBiceps z propozycją walki od gwiazdora FAME MMA

Nie da się ukryć, że o tych najbardziej popularnych twórców walczą różne platformy. W przypadku Anys był to chociażby YouTube. pokimane nie jest już nową osobą w środowisku streamerskim, wszak jej przygoda z Twitchem rozpoczęła się już w 2013 roku, tak więc śmiało można powiedzieć, że jest to doświadczona persona w tym fachu. Streamerka za powód odrzucenia YouTube Gaming wskazała, że nie ma tam tak dobrego czatu, jak właśnie na Twitchu. 

Na samym przedłużeniu kontraktu się nie zakończyło, ponieważ celebrytka za pośrednictwem swojego Twittera poinformowała o giveawayu. W ręce fanów ma powędrować samochód – Tesla Model Y. Na polskiej stronie producenta najniższa kwota tego auta wynosi niecałe trzysta tysięcy złotych.


CZYTAJ WIĘCEJ O WYDARZENIACH Z TWITCHA: