Respawn.pl

Pompa Team w końcu prezentuje skład CS:GO!

Autor: Krzysztof Sarna
Snax

Dnie, tygodnie, miesiące. Plotki, zapowiedzi, przecieki, aż w końcu się stało. Pompa Team oficjalnie przedstawiła swój skład dywizji CS:GO. Najprościej ujmując – jest ciekawie! Zgodnie ze spekulacjami, na pokładzie znalazł się Janusz “Snax” Pogorzelski. 

Pompa wraca na scenę

Jak już zdążyliśmy wspomnieć, o składzie Pompy do tej pory już nie tylko conieco, ale i sporo powiedziano. Chociażby w połowie lipca informowaliśmy o doniesieniach “Newsów z polskiej sceny CS:GO” i “Leakach z polskiego podwórka cs:go”. Wówczas mówiono właśnie o Snaxie, Piotrze “morelzie” Taterce, Patryku “Demho” Tomaszewskim, Deyvidzie “h4rnie” Benchevie oraz Raulu “Blytzie” Gligorze. Trenerem z kolei miał zostać Adrian “IMD” Pieper.

CZYTAJ TAKŻE: Przemyślana skrzynka? Recenzja obudowy Cooler Master MasterBox TD500 Mesh V2

Jak natomiast wyszło w praktyce? Całkiem podobnie, jednak bez różnic się nie obyło. W składzie nie ma Demho oraz Blytza. W ich miejscach obserwować będziemy Bartosza “bnoxa” Niebisza oraz Steffena “SLY” Amundsena. Tak więc władze organizacji postawiły na międzynarodowe zestawienie. Jak sama organizacja zakomunikowała, jest ambitnie, młodo, ale i z ogromem doświadczenia.

Skład Pompa Teamu prezentuje się następująco:

  • Janusz “Snax” Pogorzelski
  • Piotr “morelz” Taterka
  • Bartosz “bnox” Niebisz
  • Deyvid “h4rn” Benchev
  • Steffen “SLY” Amundsen
  • Adrian “IMD” Pieper – trener

Pierwszym, oficjalnym sprawdzianem Pompy będzie spotkanie przeciwko Enterprise w ramach piątego sezonu European Pro League 2nd Division. Spotkanie to będzie mieć miejsce już jutro, 15 sierpnia o godzinie 12:30. Szansę na spotkanie na żywo nowo upieczonego składu będą mieć fani znad morza, a konkretnie z Gdańska. Pompa weźmie udział w PGE Superpucharze Polskiej Ligi Esportowej.