Respawn.pl

Strona główna » PRIDE vs. Space Soldiers w Razer Rising Stars

PRIDE vs. Space Soldiers w Razer Rising Stars

Autor: Sergiusz Lelakowski

W kolejnej kolejce ligi Razer Rising Stars polska drużyna Sferis PRIDE zmierzy się ze Space Soldiers. Spotkanie już dzisiaj o 16:00.

Razer Rising Stars to liga zorganizowana we współpracy E-frag z Razerem, w której biorą udział europejskie zespoły spoza światowej czołówki. Najlepsze osiem drużyn awansuje do kolejnego sezonu, a wśród topowej czwórki rozdzielona zostanie pula nagród 20 tys. dolarów.

W dzisiejszym meczu reprezentanci Sferis PRIDE z 10. miejsca zagrają z tureckim Space Soldiers, które obecnie zajmuje 5. lokatę. Can “XANTARES” Dörtkardeş i spółka podchodzą do tego spotkania jako faworyci po ostatnim zwycięstwie z Kinguin i remisie z ALTERNATE, z kolei polska drużyna ma za sobą niedawne porażki z MK, TBA i Spirit.

Drużyny w obecnych składach spotkały się ze sobą tylko raz, pod koniec czerwca w ramach BlasterX INETKOX League. Tam turecka ekipa pokonała PRIDE wynikiem 2:0.

Gdzie oglądać?

Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00. Podobnie jak wszystkie spotkania Razer Rising Stars będzie on transmitowany za pośrednictwem platformy Azubu.tv na kanale E-fraga.