Respawn.pl

Publiczność podczas finału Majora dała radę – 107 decybeli przy wejściu Vitality na scenę!

Autor: Maks Bartosik

Finał BLAST.tv Major Paris 2023 dostarczył niezapomnianych emocji nie tylko widzom przed ekranami, ale przede wszystkim publiczności zgromadzonej w Accor Arena. 

Niedzielny finał ostatniego turnieju rangi Major w CS:GO przyniósł naprawdę wiele emocji. Zwycięstwo Vitality z dwoma reprezentantami kraju gospodarzy w składzie to było to, na co licznie zgromadzona publiczność w Accor Arena czekała. Już przed meczem fani francusko-duńskiego składu pokazali na co ich stać.

W momencie gdy Vitality wychodziło na scenę jeden z obecnych w arenie obserwatorów zarejestrował reakcję francuskich fanów na swoich ulubieńców. Wskaźniki pokazały wtedy aż 107 decybeli, co dobitnie pokazuje, jak mocno zaangażowani byli kibice “Szerszeni“.

107 decibels when Vitality entered the stage. Sick moment captured by Shoke
by u/unc1oud in GlobalOffensive

Publiczność MVP Majora?

Wiele osób oglądających BLAST.tv Major Paris 2023 uważa, że francuska publiczność pokazała się z świetnej strony podczas wielkiego finału. Pozytywnie wypowiedział się o niej m.in. DonHaci, który w tweecie oceniającym turniej w Paryżu stwierdził, że była lepsza niż w Rio.

Swoje słowa uznania w kierunku francuskiej publiki skierował również oficjalny profil Natus Vincere, który wręcz domaga się przyznania jej tytułu MVP Majora.

Świetna atmosfera na trybunach Accor Arena udzielała się nie tylko podczas meczu finałowego, ale też i półfinałowego. Kolorytu dodawał jej trębacz, który przygrywał na trąbce ku entuzjazmowi tłumu, a w nagrodę otrzymał zaszczytną rolę “przeszkadzacza” w Showmatchu rozegranym przed wielkim finałem.

Nie zabrakło również słynnego na cały świat “The Poznań” w wykonaniu fanów “Szerszeni“.