Respawn.pl

pyth wraca do gry!

Autor: Sergiusz Lelakowski

Po kilku miesiącach przerwy Ninjas in Pyjamas znów będzie występować w optymalnym składzie. Do gry wraca bowiem Jacob “pyth” Mourujärvi, który zmagał się z problemami zdrowotnymi.

 

Ostatni oficjalny mecz najnowszy nabytek NiP-u rozegrał dokładnie 23 lipca tego roku, kiedy to Szwedzi ulegli Virtus.pro w rozgrywkach ELEAGUE. Od tamtego momentu podopieczni Björna “THREATHA” Persa musieli radzić sobie ze stand-inem. Na początku “pytha” zastępował Joakim “disco doplan” Gidetun, który mimo kilku dobrych meczów, nie zagrzał na dłużej miejsca w formacji.

Wtedy to, ku uciesze starszych fanów CS:GO, NiP zastąpił kontuzjowanego gracza Mikailem “Maikelele” Billem. Przez kilka miesięcy formacja grająca w starym składzie, odniosła dobre wyniki jak choćby półfinał ESL Pro League 4, czy też zwycięstwo w SL i-League StarSerries Season 2. 

Teraz jednak do drużyny wraca “pyth”, który ma już za sobą swoje dolegliwości z ręką. Zawodnik nie ukrywa swojego zadowolenia z tego, że powraca do zespołu.

Naprawdę fajnie jest znów wrócić do chłopaków. Chciałbym podziękować za wsparcie od wszystkich, którzy we mnie wierzyli.

Czekacie na takie akcje “pytha”?